PortfolioPortfolio / USP ZDROWIE: Stoperan – Rankingplaz.pl campaign

  • 3132 Views
  • post-card, tourism, wideo, www

Nasza Agencja w 2016 roku rozpoczęła współpracę z USP Zdrowie, skupiając się na jednym z produktów – Stoperanie.

Działania obejmowały modernizację portalu Rankingplaz.pl, w tym stworzenie prostej, intuicyjnej nawigacji. Skupiliśmy się też na mobilności strony i udoskonaliliśmy jej responsywność. Zwiększyła się także użyteczność zaimplementowanej mapy i pojawił się klarowny system, uwzględniający cechy danej plaży. Rozszerzyliśmy możliwości w zakresie wyświetlania danych na ekranie urządzenia oraz pozyskania dodatkowych informacji o okolicy plaży, takich jak hotele, restauracje, inne atrakcje oraz udogodnienia.

Do naszych zadań należało również opracowanie key visuala kampanii oraz przygotowanie materiałów graficznych do publikacji w digitalu oraz offlinie (bramy plażowe, mailingi, infografiki oraz bannery do emisji online).

Nowością w tej kampanii była nowoczesna, angażująca funkcja wysyłania pocztówek, właściwa komunikacji w social media, która opierała się na naszym unikalnym pomyśle. Cała koncepcja polegała na tym, że osoba, która oceniła plażę na rankingplaz.pl miała możliwość wysłania poprzez serwis rankingplaz.pl spersonalizowanej pocztówki do swoich bliskich.

Wraz z rozpoczęciem wakacji na plażach ustawione zostały offline’owe bannery w konwencji pocztówkowej ramy, zachęcającej do odwiedzenia strony rankingplaz.pl i wysłania do swoich bliskich pocztówki z plaży.

Dodatkowo w ramach kampanii wymyśliliśmy akcję dla władz nadmorskich miejscowości, angażując ich w promowanie swojej plaży na rankingplaz.pl. Władze miast chętnie zamieszczali na oficjalnych stronach danej miejscowości bannery przekierowujące na swoją plaże na rankingplaz.pl. Dla 3 najlepszych plaż w rankingu przygotowaliśmy w nagrodę puchary, natomiast dla wszystkich przewidziane zostały dyplomy.

Pozyskaliśmy również licznych patronów medialnych, którzy chętnie napisali o akcji i promowali ją dodatkowo poprzez swoje kanały komunikacji.
W czasie trwania kampanii pojawiły się liczne publikacje dotyczące Rankingu Plaż i akcji pocztówkowej.

Poniżej prezentujemy przygotowane przez nas infografiki:

Tags of current item
All tags
LATEST WORK
OUR CLIENTS