PortfolioPortfolio / ALMATUR: Spring campaign 2016

  • 2532 Views
  • children, kids, konkurs, konkurs, tourism, vacation, wideo, www

Nasza Agencja w 2016 roku opracowała i zrealizowała dla Biura Podróży i Turystyki Almatur wiosenną kampanię marketingową promującą letnią ofertę obozów. Kampania składała się z II etapów.

I etap kampanii obejmował działania performance marketingu. Do zadań agencji należało stworzenie dedykowanego Landing Page, stworzenie materiałów graficznych, zakup mediów oraz prowadzenie kampanii od strony mediowej (SEM, emisja bannerów, emisja reklam w SoMe, mailingi).

II część kampanii polegała na zorganizowaniu akcji, która miała na celu zaangażowanie jak największej grupy dzieci i młodzieży do zrobienia czegoś dobrego oraz pochwalenia się swoimi talentami i osiągnięciami. Biuro Podróży Reklamy odpowiedzialne było za przygotowanie kampanii od strony koncepcyjnej, kreatywnej i strategicznej.

Akcja opierała się na naszym unikalnym, autorskim pomyśle i była realizowana pod hasłem „Zapracuj na swoje wakacje”.

Do naszych zadań należało opracowanie key visuala kampanii oraz przygotowanie materiałów graficznych do publikacji w digitalu i w offline oraz stworzenie strony konkursowej www.mojewakacje.almatur.pl, gdzie po zalogowaniu uczestnicy mogli wrzucać filmy dokumentujące wykonanie zadania, a także sumować otrzymane zniżki.

Przygotowaliśmy również liczne materiały graficzne dla partnera medialnego akcji – Cinema City.

almatur-2

Przez cały czas trwania akcji zajmowaliśmy się moderowaniem zgłoszeń oraz przyznawaniem zniżek.

Bardzo miło nam było czytać otrzymane wiadomości od dzieci oraz ich rodziców:

– Chciałabym bardzo podziękować za rabat, który otrzymałam w związku z konkursem ‘Zapracuj na swoje wakacje’ i zorganizowanie takiej akcji. – Ania

– Dziękuję bardzo W imieniu córki także, to 6 Jej wyjazd z Almaturem i pewnie nie ostatni bo ma 14 lat ;-), więc musi być udany, a to 150 zł to dla nas baaardzo duża pomoc. Dziękuję za taki konkurs.
– Magdalena

W tej kampanii pozyskaliśmy patronów medialnych, którzy chętnie napisali o akcji i promowali ją również poprzez swoje kanały komunikacji.

Po naszej stronie było prowadzenie kanałów marki w SoMe (Facebook, Instagram), zakup mediów i prowadzenie kampanii od strony mediowej (SEM, emisja bannerów, emisja reklam w SoMe, mailingi), content marketing i PR – publikacja artykułów prasowych na stronach www i na blogach.

Dodatkowo opracowaliśmy scenariusz i zrealizowaliśmy filmy video z przeznaczeniem do emisji na YouTube.
Z przyjemnością przedstawiamy naszego bohatera Almaturomena, który towarzyszył nam przez cały czas trwania akcji i zrealizowane przez nas video 😉

Pokaż jakim jesteś sportowcem:

Pochwal się swoim talentem:

Pomóż komuś:

Akcja zakończyła się w czerwcu 2016, natomiast przez cały okres wakacji odbywał się konkurs dla osób, które wyjechały na obóz z Almaturem. Nasza agencja odpowiedzialna była za przygotowanie koncepcji oraz materiałów graficznych konkursu realizowanego pod tytułem „Zrób sobie selfie z wakacji”.

Oprócz wiosenno-letniej kampanii 2016 „Zapracuj na swoje wakacje” od 3 lat zajmujemy się prowadzeniem kanałów SoMe Almaturu na Facebooku i Instagramie (wcześniej również Twitter i Ask.fm).

Tags of current item
All tags
LATEST WORK
OUR CLIENTS