AktualnościAktualności / Zaproszenie do udziału w aukcji charytatywnej „Małe Dzieła Sztuki”

  • 881 wyświetleń
  • dzieci, sztuka

Firma St-Majewski, producent kredek Bambino, wraz z Fundacją Marka Kamińskiego, zapraszają do wzięcia udziału w aukcji charytatywnej pod nazwą „Małe Dzieła Sztuki”. Projekt ten ma na celu umożliwienie Wielkiej Podróży Patrycji. Patrycja ma 16 lat, nieuleczalny nowotwór mózgu i niezłomną wiarę w to, że marzenia się spełniają, jeśli tylko ma się odwagę marzyć. Jej pasją jest Japonia, a największym pragnieniem wyprawa do Kraju Kwitnącej Wiśni. Jednak ze względu na trudną sytuację materialną rodziny Patrycji, podróż ta nie jest możliwa bez pomocy innych ludzi.

Na aukcji charytatywnej „Małe Dzieła Sztuki”, która potrwa od 1 do 14 lipca, wystawione zostały rysunki dzieci, które wykorzystały swój talent plastyczny, by pomóc Patrycji w realizacji jej marzenia. Rysunki są oprawione w profesjonalne ramy malarskie. Licytacje odbywają się na platformie internetowej charytatywni.allegro.pl, a zebrane na aukcji środki w całości przekazane zostaną na spełnienie marzenia Patrycji.

Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji: http://www.kaminski.pl/pl/aktualnosci/zapraszamy-do-udzialy-w-aukcji-male-dziela-sztuki-.html.

Patronat nad akcją objęli: Fundacja Marka Kamińskiego, portale MM Warszawa i Qlturka.pl oraz Magazyn Kumpel.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI