PortfolioPortfolio / AMTRA: Biuro Podróży Reklamy przygotowało dla Amtry kampanię kultowej marki WD-40

  • 1123 wyświetleń
  • Brak tagów

Biuro Podróży Reklamy przygotowało dla firmy Amtra, wiodącego polskiego dystrybutora i producenta profesjonalnej chemii samochodowej, kampanię „Zrób To! Wyzwanie od WD-40” promującą konkurs marki WD-40. Zakres działania agencji obejmie m.in. Social Media, współpracę z influencerami czy reklamę SEM.

Amtra jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę m.in. właśnie marki WD-40 – kultowego preparatu wielofunkcyjnego o właściwościach smarujących, czyszczących i ochronnych. W ramach konkursu tego brandu uczestnicy będą mieli za zadanie nagranie filmu, lub zrobienie serii zdjęć, przedstawiających użycie WD-40 i osiągnięte efekty, a następnie zarejestrowanie się na stronie internetowej wd40.pl/wyzwaniezrobto i przesłanie swoich materiałów, wraz z opisem zadania lub projektu. W konkursie do wygrania będą nagrody o łącznej wartości 25 tys. zł, a zwycięzca otrzyma 10 tys. zł.
Wyłonienie zwycięzców nastąpi 7 grudnia 2022 r.

Na potrzeby kampanii Biuro Podróży Reklamy zajmie się m.in. przygotowaniem reklam na platformy Facebook, Instagram, TikTok, YouTube, postów na Facebooka i Instagrama, moderacją kanałów marki na Facebooku i Instagramie, reklam na potrzeby Google SEM (w tym na YouTube) i Social Ads, reklam bannerowych do internetu, e-mailingiem do uczestników poprzedniej edycji konkursu, przygotowaniem animacji wideo do publikacji w social mediach, oraz weryfikacją, moderacją zgłoszeń konkursowych i wyłonieniem zwycięzców.

Do zadań agencji będzie również należała w współpraca z influencerami, w ramach której zostanie wyłonionych 5 twórców z różnych kategorii takich jak: DYI, wnętrzarstwo, lifestyle, sport, motoryzacja, działających na YouTube, TikToku, Facebooku, Instagramie czy będących blogerami.

WD-40 to dystrybuowany przez Amtra wielofunkcyjny preparat służący m.in. do smarowania i rozluźniania połączeń, usuwania zabrudzeń i rdzy, wykręcania śrub i wkrętów czy zapobiegania korozji. Może być stosowany w domu, ogrodzie, garażu, jak również m.in. przy pielęgnacji i naprawach rowerów, motocykli.

Kanały WD-40 w social mediach:

FB: https://www.facebook.com/OriginalWD40.Poland/
IG: https://www.instagram.com/originalwd40poland/
YT: https://www.youtube.com/channel/UCWe-Q0mQgRWYvlQLunsxOFw/featured

Biuro Podróży Reklamy współpracowało już z Amtrą, w 2015 r. wygrało przetarg na obsługę działań dla tej firmy w internecie i w ich ramach było odpowiedzialne za obsługę kanałów na Facebooku i YouTube. Agencja przygotowała również kampanię digitalowo-ambientową dla innej marki z portfolio Amtry – Slime – pod hasłem „Gumy nie łapię”.

Tagi aktualnego posta
Wszystkie Tagi
PORTFOLIO
NASI KLIENCI