AktualnościAktualności / Biuro Podróży Reklamy obsługuje budżet Bright Developments

  • 4007 wyświetleń
  • sem, Wordpress

Agencja Biuro Podróży Reklamy została wybrana przez firmę deweloperską Bright Developments do przeprowadzenia projektu internetowego wsparcia sprzedaży nowych inwestycji mieszkaniowych realizowanych w południowo-wschodnich dzielnicach Warszawy.

Agencja będzie odpowiedzialna m.in. za stworzenie serwisów www oraz przygotowanie i przeprowadzenie kampanii digital.

Agencja Biuro Podróży Reklamy współpracowała już wcześniej z Bright Developments, przy projektach związanych z promocją i sprzedażą kilku innych inwestycji mieszkaniowych i biurowych w Warszawie. Obecny projekt dotyczy dwóch najnowszych inwestycji – Apartamenty Wawer oraz Apartamenty Lubartowska.

– Naszym zadaniem będzie zbudowanie nowych stron www w oparciu o dotychczas wypracowane „szkielety“ serwisów, aktualizacja CMS-a WordPress oraz wprowadzenie dostarczonych przez właściciela treści – mówi Agnieszka Sosnowska, CEO agencji Biuro Podróży Reklamy – Takie założenia pozwalają na sprawną realizację projektów, przy jednoczesnym minimalizowaniu zaangażowania osób decyzyjnych po każdej ze stron.

Biuro Podróży Reklamy zajmie się także przygotowywaniem i prowadzeniem kampanii digitalowej w Google (Ads). Zadaniem agencji będzie optymalizacja działań reklamowych i wzmocnienie sprzedaży poprzez dotarcie do osób zainteresowanych zakupem nowych mieszkań.

Dla Bright Developments będą to kolejne inwestycje realizowane w tej części stolicy. Podczas współpracy na przestrzeni kilku lat agencja Biuro Podróży Reklamy miała możliwość wykonania także poprzednich serwisów, dla wcześniejszych inwestycji mieszkaniowych i biurowo-usługowych tego dewelopera.

Inwestycja Apartamenty Lubartowska to budynek z elegancką fasadą o podwyższonym standardzie. Wielkością i charakterem wpisuje się w pozostałe obiekty w pierzei ulicy, jednocześnie nawiązuje do nowych uzupełnień zabudowy Grochowa. W budynku zaprojektowano zaledwie 26 apartamentów na 5 kondygnacjach, nieduży lokal usługowy w parterze oraz garaż podziemny.

Prace budowlane dla tej inwestycji rozpoczęły się w kwietniu 2022 roku, zaś ich zakończenie planowane jest w maju 2023 roku.
Obecnie startuje pierwsza kampania przygotowana przez Biuro Podróży Reklamy.

Planowana jest także kolejna inwestycja, ma to być nowoczesny budynek o prostej bryle z płaskim dachem, biało-grafitową elewacją i stolarką okienną w kolorze drewna. W budynku projektowanych jest kilkanaście apartamentów na 4 kondygnacjach.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI