AktualnościAktualności / NABU: NABU nano cosmetics nowym klientem Biura Podróży Reklamy, startuje kampania influencer marketingowa.

  • 2299 wyświetleń
  • Brak tagów

Agencja Biuro Podróży Reklamy ma nowego klienta. Jest nim firma IPCosmetics, właściciel marki NABU nano cosmetics, której ambasadorką jest Dorota Gardias. Zadaniem agencji na obecnym etapie współpracy jest przygotowanie dla brandu kampanii w obszarze influencer marketingu, która realizować ma cele zarówno wizerunkowo-świadomościowe, jak i sprzedażowe.

Kampania właśnie ruszyła, potrwa do końca marca. Ważną rolę w działaniach odgrywa platforma influencerska Reach a Blogger, poprzez którą na potrzeby kampanii rekrutowane są influencerki z kategorii beauty (i szerzej – uroda, kobieta, zdrowie), prowadzące aktywnie profile w Instagramie, kanały Tik-Tok, czy fanpage w FB.

Grupą docelową brandu NABU (jak i obecnej kampanii), są kobiety zainteresowane pielęgnacją cery. Słowa kluczowe związane z produktem i tematyką to: #serum, #antiaging i #kremy przeciwstarzeniowe.
Celem kampanii jest budowanie świadomości marki i jej wizerunku, a równolegle – stymulacja jego sprzedaży.
Przedmiotem kampanii jest innowacyjny zestaw NABU o wartości 898 zł. Influencerki zaproszone do współpracy otrzymają zestaw NABU w formie przesyłki – ich zadaniem będzie przetestowanie produktu i napisanie o nim autorskiego tekstu (oraz opublikowanie go po akceptacji agencji i wyraźnie oznaczonego jako współpraca reklamowa).
Dodatkowo influencerki, które wygenerują sprzedaż przed końcem marca, otrzymają wynagrodzenie za każdy sprzedany zestaw produktu. Sprzedaż będzie rejestrowana za pomocą kodów rabatowych.

Za zorganizowanie i przeprowadzenie całej akcji odpowiada agencja Biuro Podróży Reklamy, przy wsparciu platformy Reach a Blogger.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI