PortfolioPortfolio / WJEM: Strategia działań dla marki WJEM na rynku polskim 2021 – 2022

  • 1054 wyświetleń
  • Brak tagów

Dla marki WJEM, wyspecjalizowanej w dietach pudełkowych, działającej od 2018 roku na dynamicznie rozwijającym się na tym rynku realizujemy działania stymulujące sprzedaż jednocześnie budując świadomość i wizerunek marki.

Wjem specjalizuje się w dietach niskowęglowodanowych, diety low-carb i canivore, jak również wsparciu merytorycznym przy dietach Intermittent Fasting.

Realizowane działania mają charakter długoterminowy i obejmują przygotowywanie i prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych, analityki, a także w zakresie influencer marketingu.

Działania mediowe obejmują emisję wykorzystującą: Google Ads, Search Engine Marketing, Facebook Ads oraz Instagram Ads. Dodatkowym elementem były działania ePRowe.

Obszar analityki dotyczy (Google Analytics, Google Tag Manager, konfiguracja raportowania eCommerce w odniesieniu do działań marketingowych z wykorzystaniem zdarzeń i Data Studio) oraz doradztwo i szkolenia z zakresu digital media.

Ważnym obszarem współpracy będzie także influencer marketing, prowadzony przede wszystkim w oparciu o platformę reachablogger.pl

Podczas całego okresu realizacji ważnym zadaniem agencji była optymalizacja działań kampanijnych, stymulacja sprzedaży, oraz budowanie na rynku świadomości marki WJEM i jej oferty.

Tagi aktualnego posta
Wszystkie Tagi
PORTFOLIO
NASI KLIENCI