AktualnościAktualności / Wysoka ocena naszej agencji w raporcie Press

  • 7214 wyświetleń
  • Brak tagów

Agencja Biuro Podróży Reklamy została doceniona w ogólnopolskim raporcie “Panorama Reklamy 2018” miesięcznika PRESS, podsumowującym rynek agencji reklamowych.

“Panorama reklamy” to najpełniejsza i niezależna prezentacja rynku komunikacji marketingowej. W raporcie ocenionych zostało 60 agencji z całego kraju. Ocena była nadawana na podstawie najważniejszych wydarzeń i zmian w danej firmie, wykazu zdobytych nagród, portfolio klientów, informacji o zatrudnieniu, danych finansowych oraz planów na rok 2019.

Za sprawą raportu, klienci mogą zobaczyć jak działania agencji wypadają na tle konkurencji. Nam takie porównanie wyszło bardzo dobrze! Otrzymaliśmy 4 gwiazdki! Naszą agencję doceniono za projekty zrealizowane w 2018 roku oraz za rozwój platformy Reach a Blogger, która umożliwia współpracę influencerów z reklamodawcami. Na platformie zawarto już ok. 10 tys. transakcji dotyczących reklamy internetowej. Stworzona przez nas sieć reklamowa dociera do 50 milionów użytkowników stron internetowych i 30 milionów w social mediach. Platforma została w 2019 roku wydzielona do spółki celowej Reach a Blogger Sp. z o.o. Sp. k.

Celem agencji wykorzystanie tej wiedzy w kampaniach i przedsięwzięciach biznesowych z zakresu digital / e-commerce realizowanych dla klientów oraz tworzenie kolejnych własnych projektów z obszaru martech.

Miesięcznik PRESS od ponad 20 lat opisuje wydarzenia i media w Polsce i za granicą. Na łamach magazynu znajdziemy między innymi: wartościowe teksty polskich dziennikarzy z zakresu marketingu i reklamy, wywiady z uczestnikami branży, a także najciekawsze przykłady działań reklamowych i PR.

Dziękujemy za docenienie naszych działań i wyników 🙂

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI