AktualnościAktualności / Wygraliśmy przetarg na obsługę IAB

  • 630 wyświetleń
  • e-commerce, ogłoszenia

Przetarg dotyczy współpracy w zakresie pełnej obsługi w obszarze digital. Zakres współpracy obejmuje m.in. przygotowanie nowego serwisu internetowego IAB Polska, stworzenie i rozwój bloga dla branży interaktywnej, obsługę wszystkich stron związanych z IAB Polska (m.in. www.iabpolska.pl, www.iablko.pl, www.mixx-awards.pl, www.forumiab.plwww.iabcreativeshowcase.pl, www.akademiaecommerce.pl, www.wszystkoociasteczkach.pl, www.komentujnieobrazaj.plwww.ogladaj-legalne.pl), oraz wsparcie tej organizacji w działaniach marketingowych online.

– IAB Polska znajduje się w procesie ewolucyjnych zmian, których zamierzeniem jest jeszcze skuteczniejsze reprezentowanie interesów branży internetowej oraz ciągłą poprawa wizerunku organizacji. Widocznymi elementami tych zmian między innymi są nowe władze związku, zmiana lokalizacji naszej siedziby na wygodne dla naszych gości centrum Warszawy, przestronna (na około 80 osób) i nowoczesna sala konferencyjna, w której możemy wreszcie organizować szereg eventów dla naszych członków. W najbliższych planach mamy szereg kolejnych posunięć, a jednym z najważniejszych jest ułatwienie komunikacji z naszymi członkami. Nowa strona internetowa IAB Polska to naturalna odpowiedź na takie potrzeby. Nowa witryna oznacza znacznie lepszą i bardziej przejrzystą prezentację treści, swobodny dostęp z różnych urządzeń (smartfony, tablety) dzięki zastosowaniu idei responsywności, rozbudowane funkcje społecznościowe i dużo więcej multimediów. Zapraszamy na nasz nowy serwis już od Nowego Roku

– mówi Włodzimierz Schmidt, prezes zarządu IAB Polska.

Interactive Advertising Bureau to globalna organizacja dedykowana branży internetowej. Na polskim rynku działa od 2000 roku. Od 2007 roku działa jako Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Wśród członków związku znajdują się m.in. największe portale internetowe, domy mediowe, sieci reklamowe i agencje interaktywne. Jednym z ważniejszych zadań stowarzyszenia jest szeroko pojęta edukacja rynku w zakresie metod wykorzystania Internetu. IAB ma za zadanie informować o jego potencjale reklamowym, pokazywać skuteczne rozwiązania, tworzyć i prezentować standardy jakościowe, uświadamiać klientom, czego powinni oczekiwać od tego medium i od rynku usług internetowych oraz jakie wymagania powinni stawiać agencjom, świadczącym te usługi.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI