AktualnościAktualności / Warsztaty kreatywne z klientami – nowa inicjatywa systemowa naszej agencji

  • 4240 wyświetleń
  • Brak tagów

Współczesny ekosystem marketingowy – zwłaszcza digitalowy – jest dosyć złożony. Marki stawiają sobie wiele celów i mają do dyspozycji szerokie spectrum narzędzi.

To rodzi wiele możliwych scenariuszy działań. Tradycyjny model współpracy marka – agencja opiera się o brief i odpowiadające na nie koncepty reklamowe serwowane przez agencje. Obie strony siedzą na prezentacjach po przeciwległych stronach stołu.

Na przestrzeni 15 lat współpracy z ponad 150 klientami zauważyliśmy, że najlepsze, najbardziej efektywne działania mają miejsce, gdy przed decyzjami o charakterze komunikacyjnym, strategicznym, mediowym, a nawet biznesowym toczy się pogłębiony dialog pomiędzy klientem i agencją. W efekcie takiego dialogu klient dowiaduje się o ograniczeniach narzędzi, praktycznych doświadczeniach, nieoczywistych zależnościach i o dodatkowych możliwościach. Agencja silniej wchodzi w buty klienta i bardziej rozumie jego potrzeby, ale czasami też doprowadza do tego, że klient je rewiduje. Brief napisany po tego typu warsztatach zwykle wygląda w dużym stopniu inaczej. A często w efekcie takich warsztatów rodzi się docelowe rozwiązanie. Kampanie będące efektem takich warsztatów są optymalnie zaadresowane do celów i mają najwyższą efektywność.
Patrząc w przeszłość z takich kampanii zarówno nasi klienci jak i my sami jesteśmy zadowoleni w największym stopniu.

Dialog poszerza horyzonty zarówno klienta jak i agencji. W efekcie warsztatów klient zyskuje głębszą wiedzę i inaczej patrzy na kampanię. Ma silniejszy wgląd w szczegóły i dzięki pozyskanej wiedzy widzi więcej w trakcie kampanii. Obie strony koncentrują się na priorytetach, co przekłada się na lepszą współpracę w egzekucji projektu.
Dlatego postanowiliśmy wyjść szerzej z formułą, w oparciu o którą współpracujemy z zaufanymi klientami. Oczywiście warsztaty do niczego nie zobowiązują i po ich odbyciu możesz realizować swoje projekty marketingowe z inną agencją lub samodzielnie, Ty decydujesz.

Do dyspozycji mamy znakomitych specjalistów z kompetencjami: biznesowymi, strategicznymi, kreatywnymi, mediowymi, UX / UI, technologicznymi. Dobierzemy skład odpowiedni do obszarów, które Cię interesują.

W skrócie o agencji: https://biuropodrozyreklamy.com/17-powodow/

Zapraszamy na warsztaty kreatywno-strategiczne z Biurem Podróży Reklamy. Napisz do nas w sprawie szczegółów. Zobacz swoją kampanię oczami agencji.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI