AktualnościAktualności / Startuje kampania wizerunkowa marki Slime pod hasłem: „Gumy nie łapię”

  • 500 wyświetleń
  • motoryzacja

Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy, po wygranym konkursie ofert, rozpoczyna współpracę z firmą Amtra, wyłącznym dystrybutorem na Polskę m.in. WD-40 („kultowy” preparat wielofunkcyjny o właściwościach smarujących, czyszczących i ochronnych) oraz uszczelniacza Slime, produktu do zabezpieczania i naprawy przebitych opon. Właśnie rozpoczyna się kampania wizerunkowa marki Slime pod hasłem: „Gumy nie łapię”.

Przetarg dotyczył obsługi marek Slime i WD-40 z portfolio Amtry (www.amtra.pl).

Oferta Biura Podróży Reklamy przekonała nas przede wszystkim najlepszym dopasowaniem do naszego briefu, bardzo ciekawymi pomysłami kreatywnymi oraz precyzyjnym sformułowaniem możliwych do osiągnięcia efektów kampanii

– mówi Elżbieta Linnert, kierownik marketingu w Amtra.

Właśnie rozpoczyna się pierwsza kampania reklamowa przygotowana przez Biuro Podróży Reklamy dla Silme, pod hasłem „Gumy nie łapię”. Agencja odpowiada m.in. za stworzenie i prowadzenie like page „Gumy nie łapię” w Facebooku oraz przeprowadzenie szeregu konkursów w tym serwisie, stworzenie kanału marki w YouTube i wirusowych filmów wideo o charakterze „reporterskim”, poruszających kontekstowo użytkowanie produktu Slime, a także działania z zakresu marketingu partyzanckiego (graffiti na ścieżkach rowerowych).

Na potrzeby działań w internecie stworzona została specjalna „LOVErowa” odsłona marki Slime. Kampanii „Gumy nie łapię” towarzyszy szeroko zakrojona akcja edukacyjnana temat prewenycjnego i awaryjnego stosowania uszczelniaczy opon i dętek rowerowych SLIME, mająca na celu dotarcie do miłośników jazdy rowerowej w każdym wydaniu – dla zdrowia, relaksu, sportu, adrenaliny, idei etc. Sympatycy jazdy rowerowej mają możliwość spotkania się on-line i wymiany wrażeń, opinii, myśli, doświadczeń, kontaktów na różne tematy związane z ich rowerową pasją na www.facebook.com/gumynielapie, pod patronatem marki Slime.

Akcja „Gumy Nie Łapię” i towarzysząca jej kampania marketingowa, zaplanowane są na 6 miesięcy.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI