AktualnościAktualności / Skład BPR powiększył się o creative managera

  • 519 wyświetleń
  • agencja, ogłoszenia

Do zespołu agencji interaktywnej Biuro Podróży Reklamy dołącza z początkiem września Piotr Ochocki. Obejmie utworzone właśnie stanowisko creative managera. Do jego obowiązków należeć będzie wymyślanie pomysłów na akcje marketingowe przygotowywane przez Biuro Podróży Reklamy dla klientów, oraz tworzenie haseł, komunikatów i tekstów do wszystkich działań agencji, a także nadzór nad projektami agencji pod kątem artystyczno-wizualnym i opracowywanie własnych koncepcji graficznych do nowych akcji.

Piotr Ochocki jest absolwentem Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, na którym ukończył kierunek kulturoznawstwo stacjonarne na specjalizacji filmoznawstwo i wiedza o mediach (z dodatkową specjalizacją dziennikarską).

Karierę zawodową rozpoczął w 2004 r. jako dziennikarz łódzkiej stacji telewizyjnej Ret-Sat1, gdzie w latach 2004 – 2009 prowadził serwis informacyjny oraz autorski program poświęcony filmowi i fotografii, a także montował programy i brał udział w postprodukcji reklam. W 2006 r., równolegle pracował jako specjalista ds. sprzedaży w NOVAMEDIA Innovision oraz współpracownik łódzkiego portalu kulturalnego www.reymont.pl. W latach 2008-2009 był recenzentem gier w portalach www.voodooguild.com i www.przygodoskop.pl. Ma także na koncie pracę w charakterze drugiego reżysera przy produkcji filmu niezależnego ‚Nogami w górę, głową w dół’, pokazywanego na XXXIV Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych Gdynia 2009 oraz na 10. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Era Nowe Horyzonty 2010. Przez ostatnie kilka miesięcy pracował jako story co-writer przy projekcie gry MMORPG ‚Ether Fields’.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI