AktualnościAktualności / Pokaż co masz w zeszycie!

  • 1168 wyświetleń
  • dzieci, edukacja, wydawnictwo

Kampania promocyjna nowej książki o przygodach Tomka Łebskiego. W wyniku wygranego przetargu agencja Biuro Podróży Reklamy rozpoczęła współpracę z Wydawnictwem Zielona Sowa. Agencja jest odpowiedzialna za realizację oraz opracowanie trwającej obecnie kampanii promocyjnej nowego tomu książki o przygodach Tomka Łebskiego, który 24 września miał swoją premierę.

Książka pod tytułem „Tomek Łebski wymiata (prawie zawsze)” przedstawia zabawne perypetie jedenastoletniego chłopca, który ponad wszystko uwielbia rysować w swoich szkolnych zeszytach.

Tym razem Tomek nie może się doczekać wycieczki szkolnej, tylko – jak zwykle – nie może znaleźć formularza. Czy zdąży się zapisać? Poza tym jak zwykle jest zajęty mnóstwem fantastycznych rzeczy: budowaniem tratwy, nocnym podjadaniem ukochanych wafelków i polowaniem na różne przedziwne stwory.

Premierze książki towarzyszy kampania promocyjna, która potrwa do końca bieżącego roku. Podczas niej czytelnicy zachęcani są do wzięcia udziału w konkursie pod nazwą „Pokaż co masz w zeszycie”. Na stronie akcji www.pokazcomaszwzeszycie.pl mogą oni wgrywać zdjęcia swoich rysunków ze szkolnych zeszytów i wygrywać fantastyczne nagrody. Celem inicjatywy jest stworzenie najbardziej łebskiej galerii w Internecie oraz pokazanie jak wielu fanów ma Tomek Łebski!

Działania promocyjne są prowadzone w kanałach online i offline. Agencja Biuro Podróż Reklamy jest odpowiedzialna m.in. za stworzenie konkursowego Landing Page, ePR, emisję w wyszukiwarce Google i mediach społecznościowych, marketing mobilny oraz remarketing.

Biuro Podróży Reklamy odpowiada za koncepcję oraz realizację kampanii. Kampania potrwa do końca bieżącego roku.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI