AktualnościAktualności / ONTEX: Działania content marketingowe na stronie dada.pl 2020

  • 5551 wyświetleń
  • Brak tagów

W ramach stałej współpracy w tym roku powstały nowe artykuły, w sekcji aktualności:

– „Paczka powitalna Dada

 

Artykuł „Paczka powitalna Dada” został opracowany w związku z prowadzoną akcją na stronie internetowej dadaclub.pl. Po poprawnej rejestracji rodzice otrzymują paczkę podarunkową dla swojego dziecka z następującymi produktami: Dada Extra Care w rozmiarze 2, przeznaczone dla dzieci o wadze od 3 do 6 kg, chusteczki nawilżane oraz patyczki higieniczne – czyli niezbędne produkty na dobry początek.

– „Patyczki i chusteczki w paczce powitalnej Dada

W artykule znajdują się dodatkowe informacje, które szczegółowiej przedstawiają produkty Dada, wysyłane w paczce powitalnej. Bawełniane chusteczki Dada Sensitive z wygodnym zamknięciem zapewniają delikatną i skuteczną pielęgnację dziecka, natomiast specjalny kształt bawełnianej główki patyczków umożliwia bezpieczną pielęgnację już od pierwszych dni. Obydwa produkty są w 100% biodegradowalne

 

Kolejne artykuły „Nowe pieluszki Dada Extra Care” „Dada Extra Care Pants” „Przełomowy krok dla Ciebie i Twojego dziecka”, na stronie dada.pl informują o nowych produktach które opisują zalety nowych produktów Dada.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI