AktualnościAktualności / OBI z nową wersją portalu dla klientów, startuje wiosenna kampania online

  • 698 wyświetleń
  • diy

Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy przygotowała nową wersję portalu sieci OBI dedykowanego jej klientom. Za kilka dni startuje wiosenna kampania OBI online, także w specjalnych wersjach dla użytkowników iPhone’ów i iPadów.

Agencja Biuro Podróży Reklamy przygotowała całkowicie nowy layout portalu www.obi.pl (z elementami html5 i całkowicie bez technologii flash tak aby również użytkownicy mobilnych urządzeń Apple mieli do nich pełny dostęp) oraz zajęła się całościowo pracami wdrożeniowymi i wypełnieniem serwisu treścią (w oparciu o oryginalny CMS). W nowym serwisie znalazła się m.in. nowa sekcja – „Świat Ogrodu”, a także dużo więcej materiałów poradnikowych (w sumie ok. 150 porad produktowych).

Wraz ze startem nowego portalu 18 marca rusza także wiosenna kampania promocyjna online OBI. Złożą się na nią m.in. wiosenny e-katalog produktowy online (także w wersjach specjalnie dostosowanych do iPhone’a i iPada), bannery na stronach tematycznie związanych z ogrodami oraz linki sponsorowane w Google. Agencja zajęła się jej całościowym przygotowaniem, łącznie z planowaniem i zakupem mediów; w zakres obsługi projektu wchodzą także działania z obszaru SEO.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI