AktualnościAktualności / Nowe strony www dla kolejnych galerii handlowych Master Management Group

  • 544 wyświetleń
  • retail

Powstaną nowe strony internetowe dla galerii Twierdza w Kłodzku, Tęcza w Zamościu oraz Pestka w Poznaniu. Na zamówienie MMG, w 2012 roku, agencja Biuro Podróży Reklamy stworzyła serwis www.magnoliapark.pl dla wrocławskiej galerii handlowej Magnolia Park. Jest to największe centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjne na Dolnym Śląsku. Na 74 400 m2 powierzchni przeznaczonej pod handel i rekreację działa w nim blisko 230 sklepów, restauracji i punktów usługowych.

Strony realizowane przez Biuro Podróży Reklamy dla MMG są zbudowane w oparciu o ideę responsive web design i pozwalającą na odbiór na urządzeniach mobilnych. Również mapy galerii są realizowane tak, aby mogły być obsługiwane na tabletach i smartphonach.

Internet oraz mobile stają się coraz ważniejszymi kanałami dotarcia jeśli chodzi o marketing galerii handlowych. Kluczowym elementem digitalowej komunikacji są strony centrów zbudowane w taki sposób aby z łatwością można się było po nich poruszać korzystając zarówno z komputerów jak i tabletów oraz smartphonów

– mówi Maria Prokop dyrektor marketingu w Master Management Group.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI