AktualnościAktualności / Na Facebook dla Imperial-Cinepix

  • 635 wyświetleń
  • e-commerce

Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna współpracę z dystrybutorem filmowym Imperial-CinePix w zakresie promocji filmów firmy na DVD i Blu-Ray na Facebook.com. Zakres współpracy obejmuje m.in. przygotowanie i wdrożenie strategii e-marketingowej, stworzenie i regularną obsługę likepage’a Imperial-CinePix, stworzenie aplikacji, przygotowywanie i prowadzenie działań reklamowych na Facebook. Obie firmy współpracowały już ze sobą w latach 2007 – 2008, w zakresie promocji filmów kinowych i na nośnikach w Internecie.

Od pewnego czasu odczuwamy wyraźnie potrzebę wejścia w obszar social mediów. Dlatego zdecydowaliśmy się na ponowne podjęcie współpracy z Biurem Podróży Reklamy, o czym oczywiście zadecydowały w dużej mierze pozytywne wrażenia i dobre efekty wcześniejszych wspólnych projektów oraz atrakcyjna oferta działań na Facebook

– mówi Zdzisław Żukowski, dyrektor marketingu w Imperial-CinePix.

Imperial-CinePix działa w Polsce od 1991 roku; jest wyłącznym przedstawicielem wytwórni filmowych: 20th Century FOX, MGM, Paramount, Dreamworks oraz Sony Home Entertainment w zakresie dystrybucji filmów na płytach DVD i BLU-RAY.

Firma co roku wprowadza na BLU-RAY i DVD na polski rynek kolejne filmowe przeboje dla całej rodziny, między innymi takie hity jak: Shrek, Madagaskar, Kung-Fu Panda, czy trzy części Epoki Lodowcowej. W ofercie firmy nie brakuje również filmów fabularnych, np.: Titanic, kolekcja Jamesa Bonda, Kod Da Vinci, 2012, czy trylogia Gwiezdne Wojny i Indiana Jones. Imperial-CinePix działa też na rynku dystrybucji kinowej; regularnie i z sukcesem wprowadza na polskie ekrany kolejne przeboje filmowe studia 20th CENTURY FOX , między innymi – Epoka Lodowcowa 1,2,3, Gwiezdne Wojny (część I, II i III), Diabeł ubiera się u Prady, Garfield 1 i 2, Pojutrze czy Avatar.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI