AktualnościAktualności / Merrell Polska na Facebooku z Biurem Podróży Reklamy

  • 526 wyświetleń
  • Brak tagów

Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy zajmie się obsługą marki Merrell w zakresie jej obecności na portalu Facebook. Obsługa jest wynikiem zwycięstwa w konkursie ofert zorganizowanym przez firmę AmerSport Group, wyłącznego dystrybutora na Polskę marki Merrell, a także marek: Converse, CAT, Cushe, Chaco i Carlton.

Biuro Podróży Reklamy zajmie się prowadzeniem likepage’a Let’s Get Outside, którego gospodarzem jest właśnie marka Merrell: www.facebook.com/MerrellLetsGetOutside. Agencja będzie także odpowiedzialna za przygotowywanie i prowadzenie kampanii reklamowych w portalu Facebook.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Biurem Podróży Reklamy ze względu na spore doświadczenie agencji w mediach społecznościowych jak i liczne działania ambientowe zrealizowane w Internecie. Biuro Podróży Reklamy świetnie wyczuło charakter marki Merrell dlatego bardzo cieszymy się na tę współpracę

– mówi Ewa Biernat, dyrektor marketingu w AmerSport Group.

Istniejąca od 1981 roku firma Merrell zapewnia wysokiej jakości obuwie entuzjastom aktywnego wypoczynku. W jej ofercie są buty wyczynowe, jak i modele znakomicie wpisujące się w krajobraz miejski. Od niedawna oferta rozszerzyła się o odzież i akcesoria.

AmerSport Group jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów Converse, CAT, Merrell, Cushe, Chaco i Carlton. Firma posiada też biura w Moskwie, Pradze i Kijowie.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI