AktualnościAktualności / Marka Bambino, producent najpopularniejszych kredek dla dzieci, rozpoczyna współpracę z agencją Biuro Podróży Reklamy

  • 792 wyświetleń
  • dzieci, edukacja, sztuka

Do zadań agencji należeć będzie kompleksowa obsługa firmy St. Majewski w zakresie promocji marki Bambino w 2014 roku w kanałach on line i off line. Startująca właśnie współpraca jest efektem konkursu ofert, wygranego przez Biuro Podróży Reklamy. Umowa została podpisana na rok. St. Majewski świętuje w tym roku 125-lecie istnienia firmy.

Z tej okazji producent planuje realizację rozbudowanych akcji wizerunkowych oraz włączenie się w działania charytatywne na rzecz dzieci.

Biuro Podróży Reklamy zajmie się między innymi realizacją działań o charakterze media relations, public relations, przeprowadzeniem niestandardowej kampanii OOH oraz działaniami w zakresie marketingu wirusowego.

Korzenie firmy St. Majewski sięgają roku 1889, kiedy to z inicjatywy Stanisława Majewskiego w Pruszkowie powstała fabryka ołówków „Majewski St. i Spółka”. Do 1939 roku firma bardzo się rozwinęła, stale rozbudowując fabrykę i poszerzając asortyment, m.in. o paletę artykułów biurowych (linijki, pinezki, spinacze etc.). W 1935 roku produkowane przez firmę techniczne ołówki grafitowe Polonia 340 zostały uznane za najlepsze w świecie (na światowej wystawie w Paryżu). Po wojnie fabryka została upaństwowiona i zmieniła nazwę na Pruszkowskie Zakłady Materiałów Biurowych. W 1995 roku nastąpiła reprywatyzacja firmy i powrócono do nazwy Fabryka Ołówków „St. Majewski” SA. Połączenie St. Majewski i Unipapu w 2008 r. zaowocowało powstaniem największej grupy produkcyjnej na rynku artykułów szkolno-biurowych, o rocznych obrotach ponad 100 mln zł, przy zatrudnieniu przekraczającym 300 osób.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI