AktualnościAktualności / Kolejny raz dla Canal+

  • 466 wyświetleń
  • tv

Stacja MiniMini walczy o Telekamerę Tele Tygodnia 2011 w kategorii kanał dziecięcy. Statuetka jest przyznawana w imieniu widzów przez ‚Tele Tydzień’ – wiodący magazyn poświęcony telewizji – powędruje do nadawcy, na którego zostanie oddana największa liczba głosów za pośrednictwem kuponów dołączonych do tygodnika oraz sms’ów. Nagroda dla najlepszego kanału dziecięcego została wprowadzona w roku 2010.

W serwisie youtube.com zamieszczono zabawny filmik stylizowany na ogłoszenie wyborcze z dwulatką ucharakteryzowaną na wąsatego męża stanu w myśliwskim kapelusiku. Mały ‚polityk’, odwołując się do wyborczej retoryki, apeluje do dorosłych o przemyślane wybory w trakcie głosowania na najlepszy kanał dziecięcy. Gala wręczenia statuetek Telekamery Tele Tygodnia 2011 odbędzie się 7 lutego 2011 roku. Transmisję z wydarzenia będzie można obejrzeć w TVP2. Głosować na ulubione osobowości telewizyjne i programy można jeszcze do 4 stycznia.

MiniMini to telewizja edukacyjna, na antenie której emitowane są programy pozbawione agresji i przemocy. Na ramówkę kanału składają się filmy i seriale oraz programy własne zachęcające najmłodszych widzów do nauki języków obcych, alfabetu czy podstaw matematyki.

Na antenie programu regularnie pojawiają się ulubieni dziecięcy bohaterowie: Mysia, Bob Budowniczy, Świnka Peppa, a także postaci znane z Ulicy Sezamkowej. Symbolem kanału jest sympatyczna żółta Rybka MiniMini.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI