AktualnościAktualności / Kolejny projekt dla OBI – sezon na remont w Internecie

  • 509 wyświetleń
  • diy

OBI udostępniło dziś w internecie katalog ‚Sezon na remont’. Celem katalogu jest promowanie i wsparcie sprzedaży szerokiej palety produktów remontowych oferowanych w sklepach OBI, a także nagłośnienie letniej loterii konsumenckiej przygotowanej przez tę sieć. Internetową wersję katalogu przygotowała agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy, która przeprowadzi także kampanię OBI w wyszukiwarkach.

Agencja Biuro Podróży Reklamy przygotowała interaktywny letni e-katalog produktowo-poradnikowy pt. ‚OBI. Sezon na remont’ w oparciu o drukowaną wersję katalogu. Katalog jest dostępny online (www.2012remont.katalog.obi.biuropodrozyreklamy.eu), jego zawartość podzielona została na 5 głównych sekcji tematycznych: Łazienka, Farby, Wnętrza, Budowa, Warsztat. Aplikacja umożliwia m.in. wyszukiwanie produktów, tworzenie i drukowanie listy zakupów. W katalogu jest także promowana letnia loteria OBI, w której codziennie rozlosowywane są nagrody w wysokości 1 000 zł, a co miesiąc 10 000 zł.

Katalog promowany będzie kilkutygodniową kampanią SEM, za której opracowanie i przeprowadzenie także odpowiada Biuro Podróży Reklamy.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI