AktualnościAktualności / Kolejny e-magazyn dla OBI

  • 609 wyświetleń
  • diy

Sztuka dekoracji to kolejny w tym roku wydany przez OBI magazyn, tym razem poświęcony podłogom. Obecnie jesteśmy w trakcie wdrażania i realizacji jego wersji online. W późniejszym czasie będziemy realizować również jego internetową kampanię reklamową. E-magazyn z cyklu ‚Sztuka Dekoracji’ dostępny jest na stronie internetowej. Jest on online’owym odpowiednikiem papierowego poradnikowego magazynu ‚Sztuka Dekoracji’, wydawanego cyklicznie przez OBI Polska od jesieni ubiegłego roku. Dystrybuowany jest on wraz a magazynami wnętrzarskimi i wybranymi pismami kobiecymi, a także we wszystkich sklepach sieci OBI, gdzie kupić go można za 1 zł – cały dochód z tego tytułu OBI przeznacza na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja.

Magazyn ma charakter poradnika przekazującego wskazówki ekspertów dotyczące urządzania mieszkania, a ‚w tle’ prezentującego ofertę produktową OBI. Tematem przewodnim najnowszej odsłony magazynu i e-magazynu są podłogi, drzwi, kamień dekoracyjny i kominki. Za przygotowanie merytorycznej zawartości magazynu odpowiada Direct Publishing Group.

Agencja Biuro Podróży Reklamy przygotowała i zaplanowała również kampanię reklamową e-magazynu „Sztuka dekoracji” w Internecie. Potrwa ona do 10.10.2010 r. i będzie miała miejsce w serwisach na temat wnętrz oraz skierowanych do kobiet oraz przy użyciu reklam display. Równolegle zrealizowana zostanie emisja linków sponsorowanych.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI