AktualnościAktualności / KFC rozpoczyna współpracę z agencją Biuro Podróży Reklamy

  • 2537 wyświetleń
  • sport

AmRest wybrał agencję Biuro Podróży Reklamy do współpracy z marką KFC podczas czerwcowych wydarzeń piłkarskich. W trakcie przetargu agencja opracowała zwycięski pomysł na konkurs związany z piłką nożną i kibicowaniem. Działania marki koncentrują się wokół fanpage’a KFC na Facebook’u. Codziennie użytkownicy mogą brać udział w konkursie pt. Strefa Kibica KFC polegającym na bieżącym komentowaniu akcji podczas rozgrywek.  Wchodząc w interakcję z kibicami, marka angażuje użytkowników również w przerwie meczy, odwracając tym samym ich uwagę od pasma reklamowego.

Zakres pracy agencji przy marce KFC obejmuje tworzenie materiałów kreatywnych, tworzenie materiałów contentowych do social media, działania emisyjne.

O AmRest

AmRest Holdings SE (AmRest, WSE: EAT) jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1993 roku Spółka rozwija portfolio wyśmienitych marek, liderów w swoich kategoriach, takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks w oparciu o franczyzę i współpracę typu joint venture. AmRest jest właścicielem marki La Tagliatella, która rozwijana jest zarówno przez restauracje zarządzane przez Spółkę, jak i poprzez franczyzę. W portoflio marki są również dwie doskonale prosperujące chińskie marki: Blue Frog i KABB. Obecnie AmRest zarządza ponad 1000 restauracji w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracjami z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants). Każdego dnia ponad 23 tysiące pracowników AmRest w 13 krajach, poprzez naszą kulturę „Wszystko Jest Możliwe!”, dostarcza wyśmienite smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie.

KFC_POST_8

KFC_POST_17-UKRAINA-POLSKA

KFC_POST_21_POLSKA--PORTUGALIA

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI