AktualnościAktualności / Kampania autopromocyjna

  • 395 wyświetleń
  • agencja, ogłoszenia

Agencja innowacyjnego marketingu internetowego Biuro Podróży Reklamy rozpoczęła niestandardową kampanię „Pozdrowienia z najdalszych zakątków Internetu”. Kampania jest jednym z elementów projektu mającego na celu odświeżenie wizerunku agencji, na który składają się m.in. wprowadzenie całkowicie nowej identyfikacji wizualnej i uruchomienie nowej strony www. Zmiany te są związane z rozwojem agencji i poszerzeniem jej działalności o nowe usługi. Wiążą się także z planowanym stworzeniem osobnych działów i dedykowanych im submarek w strukturach agencji. W drugim półroczu b.r. agencja zamierza uruchomić subbrand dedykowany projektom związanym z marketingiem w wyszukiwarkach.

Zmianom w Biurze Podróży Reklamy towarzyszy niekonwencjonalna kampania agencji skierowana do precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy marketerów, będących potencjalnymi klientami agencji. Startująca właśnie kampania prowadzona jest pod hasłem „Pozdrowienia z najdalszych zakątków Internetu”. Biuro Podróży Reklamy nabyło kolekcję starych hinduskich pocztówek i monet. Każda z przesyłek wysyłanych do odbiorcy z Indii zawiera po jednej pocztówce (każda z nich jest inna) i po jednej starej monecie. Monety są symbolicznymi tokenami umożliwiającymi marketerom otrzymanie co najmniej 25% zniżki na usługi Biura Podróży Reklamy (do wykorzystania w dowolnym terminie).

Celem kampanii jest z jednej strony poinformowanie marketerów o naszym nowym wizerunku a z drugiej wsparcie procesu sprzedażowego. Pomysł akcji może wydawać się niecodzienny, ale właśnie takie w Biurze Podróży Reklamy uznajemy za najbardziej skuteczne. W ten sposób w sposób spójny przenosimy na naszą własną markę ideę awangardowości, która w marketingu nas najbardziej interesuje; głównie dlatego, że rzeczy nowe wywołują emocje i skupiają uwagę konsumentów. Dodatkową korzyścią, której się spodziewamy jest wysoka konwersja na świadomy odbiór przekazu. Nie codziennie otrzymuje się pozdrowienia z dalekiego kraju w tej formie. Wszystkie elementy naszej przesyłki są autentyczne i faktycznie stare. Dodatkowo zadbaliśmy o to żeby przesyłki zostały wysłane z Indii. Wkrótce zamierzamy wysyłać kolejne pozdrowienia z innych rejonów świata

– mówi Robert Sosnowski, dyrektor zarządzający agencji Biuro Podróży Reklamy.

Jednym z elementów projektu odświeżenia wizerunku jest także nowy serwis www agencji oraz jej nowa identyfikacja wizualna, na czele z nowym, wyrazistym logo, mogącym kojarzyć się z podróżami w najdalsze zakątki internetu, które na potrzeby działań marketingowych dla swoich klientów eksploruje Biuro Podróży Reklamy. Jednocześnie agencja pracuje nad uruchomieniem submarki dedykowanej projektom związanym z marketingiem w wyszukiwarkach, co wiąże się z planowaną rozbudową w strukturach firmy działu dedykowanemu obszarowi SEM/SEO. Uruchomienie nowej marki planowane jest jeszcze w drugiej połowie bieżącego roku.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI