AktualnościAktualności / In Search of Incredible – kampania dla firm Asus i Intel

  • 630 wyświetleń
  • elektronika, software

Prowadzimy akcję ambientowo-socialową dla ASUS Polska i Intel Polska. Głównym elementem kampanii będą trzy strefy firm ASUS oraz Intel, które powstaną na dworcach kolejowych w Warszawie, Katowicach i Gdyni. W każdej ze stref będzie można obejrzeć urządzenia mobilne ASUSa, pracujące na procesorach Intel: ultrabooki z serii VivoBook oraz tablety VivoTab i Fonepad oraz wziąć udział w nietypowej zabawie.

W każdej ze stref uczestnicy zabawy znajdą ultrabooki z serii ASUS VivoBook. Zainstalowana na nich specjalna aplikacja na podstawie krótkiej zabawy, polegającej na wyborze trzech kluczowych słów, wykorzystując technologię greenbox, „przeniesie” uczestników akcji w kilka egzotycznych miejsc. Na ekranie VivoBooka będą mogli zobaczyć siebie na tle Wielkiego Kanionu, tropikalnej plaży, przestrzeni kosmicznej lub pod wodą. W sumie dostępnych będzie 10 wirtualnych lokalizacji. Uczestnicy zabawy będą mogli natychmiast podzielić się tym widokiem na Facebooku, a także za pomocą tabletu ASUS VivoTab zrobić sobie zdjęcie na tle niezwykłej scenerii.

Głównym celem kampanii In Search of Incredible jest promocja urządzeń mobilnych ASUS VivoBook, ASUS VivoTab oraz ASUS Fonepad, pracujących na procesorach firmy Intel.

Do wizyty w strefach zachęcać będą 15-sekundowe spoty, emitowane na video boardach w centrach Warszawy, Katowic i Gdyni w czasie trwania akcji. Spoty zostaną wyświetlone w sumie 5200 razy.

Kampania In Search of Incredible potrwa trzy tygodnie. Strefy zostaną otwarte podczas trzech kolejnych weekendów począwszy od 17 maja. W dniach
17-19 maja będzie można odwiedzić strefę na Dworcu Centralnym w Warszawie, od 24-26 maja na dworcu w Katowicach, a w dniach 31 maja – 2 czerwca na dworcu Gdynia Główna.

Przebieg kampanii będzie można śledzić na profilu ASUS Polska na portalu Facebook: www.facebook.com/ASUS.Polska.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI