AktualnościAktualności / Co roku viral dla TEB Edukacja

  • 585 wyświetleń
  • edukacja

Po raz kolejny, jakby ‚tradycyjnie’ :), mamy przyjemność realizować kampanię o charakterze viralowym dla naszego klienta z branży edukacyjnej. Kampania ‚Nawet Kaziu’ rozpocznie się 8 lipca i potrwa do 25 sierpnia 2010 r. Na jej potrzeby Biuro Podróży Reklamy przygotowało spot wideo wykonany w technologii animacji 2D.

Agencja zajęła się również rozpowszechnieniem virala w internecie. Grupą docelową akcji są kobiety i mężczyźni w wieku 19-20 lat. Obecna kampania jest kolejnym efektem współpracy agencji z TEB Edukacja – poprzednie akcje reklamowe również wykorzystujące virale miały miejsce w 2009 (kampania ‚Informatycy’ w sumie ponad 450.000 obejrzeń w internecie) oraz w 2008 r. (kampania ‚Co to za mózg?’ w sumie ponad 430.000 obejrzeń w sieci). Zdaniem Jacka Beresia, specjalisty ds. mediów elektronicznych w TEB Edukacja wykorzystanie nowatorskich technik reklamowych w internecie w ich przypadku to standard. Młodzież dobrze postrzega takie inicjatywy. Dwa filmy wirusowe zrealizowane w poprzednich latach cieszyły się dużą sympatią targetu.

Informatycy zebrali ponad 2.600 naturalnych komentarzy w sieci z czego prawie wszystkie były pozytywne, a duża część wręcz bardzo entuzjastycznych. Mam nadzieję, że spot, który przygotowaliśmy w tym roku powtórzy poprzednie sukcesy

– mówi Robert Sosnowski, dyrektor zarządzający agencji Biuro Podróży Reklamy, która przygotowała poprzednie akcje.

Założycielem szkół policealnych TEB Edukacja jest Towarzystwo Edukacji Bankowej SA – jeden z największych holdingów edukacyjnych w Polsce. Szkoły policealne TEB Edukacja działają w 50 miastach. W swojej ofercie mają kierunki z uprawnieniami szkół publicznych, na których można zdobyć państwowy dyplom technika oraz kierunki roczne, po których można otrzymać dyplom ukończenia szkoły policealnej. Od tego roku w szkołach policealnych TEB Edukacja można się kształcić na wybranych kierunkach zupełnie za darmo!

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI