AktualnościAktualności / Biuro Podróży Reklamy z tytułem agencji roku od Epici

  • 1134 wyświetleń
  • agencja, ogłoszenia

Agencja Biuro Podróży Reklamy została uhonorowana tytułem Agencji Roku 2014 w Polsce przyznawanym przez jurorów konkursu Epica Awards. Biuro Podróży Reklamy znalazło się w gronie innych agencji, które wygrały na swoich rynkach. Podobne tytuły zostały przyznane agencjom z Niemiec, Szwajcarii, Hiszpanii, Norwegii, Francji, Danii i Kanady (ow.ly/EpicaAwards).

W Polsce agencja pokonała 9 konkurentów, którzy do konkursu zgłosili łącznie 24 prace (na 3,4 tys. prac ogółem, zgłoszonych z całego świata). W ostatniej edycji konkursu Epica Awards agencja Biuro Podróży Reklamy zdobyła Srebrną Epicę i była to jedna z dwóch nagród zdobytych przez agencje z Polski – brązową Epicą został nagrodzony projekt agencji Isobar Poland pt. Photos for Life.

Srebrna Epica dla Biura Podróży Reklamy została przyznana za kampanię „Podziel się tym, co masz najlepszego” dla Charytatywni Allegro w kategorii Online Campaigns – Business to Business and Corporate. Celem kampanii było wprowadzenie na rynek charytatywnej platformy aukcyjnej portalu Allegro, dzięki której możliwe jest zbieranie funduszy na cele charytatywne oraz prowadzenie akcji CSR.

Więcej o kampanii Charytatywni.allegro: https://biuropodrozyreklamy.com/?portfolio=allegro-charytatywni-allegro-podziel-sie-tym-co-masz-najlepszego

Gala Epica Awards odbywa się od 1987 roku. Od 2012 jest to konkurs międzynarodowy. Tegoroczna edycja odbyła się w Amsterdamie. W tym roku z naszego kraju na konkurs przesłano 24 prace, które zasiliły grono wszystkich zgłoszeń w liczbie 3,4 tys.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI