AktualnościAktualności / BPR realizuje międzynarodowy projekt dla CKSource

  • 522 wyświetleń
  • e-commerce

BPR rozpoczyna współpracę z firmą CKSource, która jest twórcą jednego z najbardziej popularnych na świecie internetowych edytorów tekstu. Agencja opracuje i wdroży strategię komunikacji online dla marki i będzie prowadziła działania reklamowe na poziomie międzynarodowym. Flagowym produktem firmy CKSource jest CKEditor, który posiada 45% światowego rynku edytorów tekstów znajdującego zastosowanie przy budowie i uzupełnianiu treści stron internetowych.Zapewnia mu to czołową pozycję na świecie w tej kategorii.

Biuro Podróży Reklamy zajmie się wsparciem marketingowym zarówno marki CKEditor jak i innych produktów firmy CKSource, wśród których znalazły się m.in. CKFinder. Prowadzone przez agencję działania marketingowe w kanale online obejmą praktycznie cały świat jako, że firma oferuje swój produkt także w modelu Open Source na wszystkich największych i najważniejszych rynkach m.in. Europy Zachodniej oraz w USA, Chinach, Indiach i Rosji.

Współpraca z CKSource jest dla nas dużym wyzwaniem, szczególnie, że jest to projekt prawdziwie światowy i skierowany do jednych z najbardziej wymagających odbiorców: web developerów. Naszym zadaniem będzie redefiniowanie dla klienta i jego marek, strategii marketingowej związanej
z obecnością w internecie. Pierwsze efekty naszej współpracy będą widoczne już w marcu

– mówi Robert Sosnowski, dyrektor zarządzający agencji Biuro Podróży Reklamy.

Wybraliśmy agencję Biuro Podróży Reklamy, z nadzieją owocnej współpracy zarówno przy obecnych, jak i przyszłych projektach związnaych z naszymi produktami. Dotychczasowe osiągnięcia agencji są na tyle ciekawe, że pozwalają nam optymistycznie patrzeć na dalszy wzrost popularności naszych produktów. Jest to tym ważniejsze, że działamy równocześnie w obszarze rozwiązań Open Source oraz komercyjnych, co stanowi interesujące wyzwanie strategiczne oraz marketngowe dla naszych firm

– mówi Frederico Knabben, dyrektor zarządzający CKSource.

BPR ma duże doświadczenie w obsłudze firm działających w branży szeroko pojętego oprogramowania i rozwiązań informatycznych. Agencja współpracowała w tym zakresie m.in. IBM, PWN.pl, Star Technology.

CKSource działa w obszarze rozwiązań informatycznych od 2003 roku. Oferta firmy oparta jest na najnowocześniejszych standardach tworzenia i rozwijania produktów IT, z naciskiem na model Open Source. Sztandarowy produkt – internetowy edytor tekstu CKEditor jest w swojej kategorii jednym z najbardziej rozpoznawalych produktów na świecie. Do chwili obecnej został pobrany ponad 7 milionów razy, również przez specjalistów z największych firm technologicznych, takich jak: IBM, Oracle, czy Adobe.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI