AktualnościAktualności / Biuro Podróży Reklamy zrealizuje kampanię digital promującą nowy produkt marki Leitz

  • 1216 wyświetleń
  • biuro, elektronika

Od połowy maja Firma Esselte Group rusza z kampanią online promującą nowy produkt marki Leitz – mobilną drukarkę Leitz ICON. Kampania będzie trwała od 11 maja do 15 lipca. Kampania ma na celu poinformowanie Internautów o nowym produkcie. Reklama skierowana jest do osób mieszkających w Polsce, którzy posiadają laptopy, smartfony lub tablety.

Cała kampania będzie odbywała się online, za pomocą bannerów emitowanych w Google Display Network (GDN), bannerów w aplikacjach mobilnych, a także za pomocą SEM w Google.pl.

Dodatkowo akcja będzie wspierana promocją i reklamą na portalu społecznościowym Facebook.

Za działania promocyjne odpowiedzialna jest Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy.

Agencja ma na swoim koncie już wiele sukcesów związanych z realizacją kampanii online. Z Firmą Esselte Group mieli okazję współpracować wcześniej, realizując m. in. kampanię pod hasłem „O krok przed innymi z Leitz ”, której celem była stymulacja sprzedaży produktów Leitz.

Esselte Group jest światowym liderem w produkcji innowacyjnych rozwiązań dla biur, ułatwiających organizację pracy. W swojej ofercie posiadają szeroki zakres produktów pomocnych w codziennej pracy. Esselte Group jest właścicielem marek takich jak m. in. Leitz, Esselte, Rapid czy też Xyron.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI