AktualnościAktualności / Biuro Podróży Reklamy zrealizuje dla PPG Deco Polska kampanię Dekoral Fashion 2015

  • 917 wyświetleń
  • diy

PPG Deco Sp.z.o.o właściciel m.in. marek Dekoral i Dekoral Fashion, producent wiodących na polskim rynku farb i lakierów do ścian przedłużył współpracę na rok 2015 z agencją Biuro Podróży Reklamy. Agencja będzie się zajmowała kompleksową obsługą firmy PPG Deco Polska Sp. z.o.o w zakresie realizacji Kampanii Dekoral Fashion na rok 2015.

Agencja zrealizuje kampanię wg autorskiego konceptu. Akcja będzie obejmowała głównie kanały digitalowe oraz ambient marketing. Głównym założeniem kampanii jest wejście w bezpośrednią interakcję z użytkownikami, przy użyciu multimedialnych narzędzi komunikacji.

Projekt realizowany przez agencję Biuro Podróży Reklamy w 2014 r. dla marki Dekoral Fashion zakończył się sukcesem. Kampania zdobyła nagrody i wyróżnienia: mi. Webstar Festival, Pióro Roku oraz znalazła się na szortliście konkursów marketingowych – min. Mixx Awards, Złote Spinacze.

Za realizację projektu ze strony klienta odpowiada Wojciech Kapelusz, online marketing manager w PPG Deco Polska. Za realizację ze strony agencji odpowiada team: Maciej Mazur – project manager, Dominika Czyż – junior project manager, Lukasz Ludkowski – creative director, Robert Sosnowski – managing director.

Zeszłoroczna strategia zaproponowana przez agencję okazała się właściwa i skuteczna dla marki. Co ciekawe, niektóre elementy naszej kampanii spotkały się z zainteresowaniem oddziałów w innych krajach i zostały w testowej fazie zaadaptowane na rynku amerykańskim i brytyjskim, co uznajemy za nasz wspólny, dodatkowy sukces tej kampanii

– mówi Wojciech Kapelusz.

Współpraca w 2015 roku jest wynikiem wygranego przetargu przez agencję.

PPG Deco Polska Sp. z o.o. to producent najwyższej klasy farb i lakierów, wykorzystywanych w Polsce i za granicą. Do firmy należą cenione przez konsumentów indywidualnych oraz profesjonalistów marki takie jak: Dekoral, Dekoral Professional, Dekoral Gold, Domalux, Drewnochron, Sigma, Malfarb, Cieszynka oraz Bondex.

PPG Deco Polska posiada opinię wiarygodnego partnera biznesowego oraz atrakcyjnego pracodawcy, o czym świadczą przyznane mu nagrody i wyróżnienia („Firma Przyjazna Klientowi” oraz „Solidny Pracodawca Roku”). Spółka jest częścią koncernu PPG Industries – światowego lidera na rynku farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych i szkła. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1883 roku. Od lat zaopatruje klientów branży przemysłowej, transportowej, budowlanej, a także klientów detalicznych, działając w ponad 60 krajach świata.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI