AktualnościAktualności / Biuro Podróży Reklamy zdobywcą Złotego Spinacza!

  • 1010 wyświetleń
  • agencja

Zostaliśmy nagrodzeni Złotym Spinaczem 2014 za kampanię Charytatywni.allegro – Podziel się tym co masz najlepszego. Statuetkę zdobyliśmy w kategorii: Business To Business PR . Złote Spinacze to konkurs na najlepsze kampanie PR. Głównym celem konkursu jest zwiększanie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży Public Relations oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce.

Zadaniem Złotych Spinaczy jest również edukacja środowiska biznesowego na temat znaczenia Public Relations dla funkcjonowania firmy. Konkurs organizowany jest przez Związek Firm Public Relations od 2003 roku. Celem kampanii było wprowadzenie na rynek charytatywnej platformy aukcyjnej portalu Allegro, dzięki której możliwe jest zbieranie funduszy na cele charytatywne oraz prowadzenie akcji CSR.

Rozwiązaniem agencji była niestandardowa przesyłka składająca się z dwóch kopert: POMAGAM i NIE POMAGAM. Otwarcie przesyłki POMAGAM skutkowało uruchomieniem elektronicznego licznika odmierzającego 72 godziny. Zegara nie dało się zatrzymać. Odbiorca miał 72 godziny, żeby pomóc – uruchomić aukcję charytatywną. Dodatkowo aukcje i zaangażowanie firm było oceniane przez Macieja Budzicha i Natalię Hatalską. Ambasadorami projektu zostały topowe nazwiska sceny charytatywnej w Polsce – Anna Dymna, Ewa Błaszczyk oraz Jurek Owsiak.

Więcej o kampanii: https://biuropodrozyreklamy.com/?portfolio=allegro-charytatywni-allegro-podziel-sie-tym-co-masz-najlepszego..

Więcej info na: www.zlotespinacze.pl/2014.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI