AktualnościAktualności / Biuro Podróży Reklamy zdobywcą srebrnej statuetki EPICA AWARDS 2014 !

  • 912 wyświetleń
  • agencja

Jest epicko! Jako jedyna agencja z Polski zgarnęliśmy w tym roku srebrną Epicę. Doceniono nas za kampanię „Podziel się tym, co masz najlepszego” dla Charytatywni Allegro. Nasza kampania walczyła ze zgłoszeniami z całego świata. Celem tego międzynarodowego konkursu jest nagrodzenie wyjątkowo kreatywnych projektów promocyjnych i marketingowych.

Nagroda została przyznana w kategorii:

Online Campaigns – Business to Business and Corporate.

Celem kampanii było wprowadzenie na rynek charytatywnej platformy aukcyjnej portalu Allegro, dzięki której możliwe jest zbieranie funduszy na cele charytatywne oraz prowadzenie akcji CSR.

Rozwiązaniem agencji była niestandardowa przesyłka składająca się z dwóch kopert: POMAGAM i NIE POMAGAM. Otwarcie przesyłki POMAGAM skutkowało uruchomieniem elektronicznego licznika odmierzającego 72 godziny. Zegara nie dało się zatrzymać. Odbiorca miał 72 godziny, żeby pomóc – uruchomić aukcję charytatywną. Dodatkowo aukcje i zaangażowanie firm było oceniane przez Macieja Budzicha i Natalię Hatalską. Ambasadorami projektu zostały topowe nazwiska sceny charytatywnej w Polsce – Anna Dymna, Ewa Błaszczyk oraz Jurek Owsiak.

Więcej o kampanii: https://www.biuropodrozyreklamy.com/?portfolio=allegro-charytatywni-allegro-podziel-sie-tym-co-masz-najlepszego.

Gala Epica Awards odbywa się od 1987 roku. Od 2012 jest to konkurs międzynarodowy. Tegoroczna edycja odbyła się w Amsterdamie. W tym roku z naszego kraju na konkurs przesłano 24 prace, które zasiliły grono wszystkich zgłoszeń w liczbie 3,4 tys.

Więcej info: epica-awards.info/2014/winners oraz epica-awards.info/2014/winner/bpr.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI