AktualnościAktualności / Biuro Podróży Reklamy zdobywa wyróżnienie na Innovation Award 2015

  • 1509 wyświetleń
  • agencja, ogłoszenia

Biuro Podróży Reklamy zdobywa Wyróżnienie za kampanię „Charytatywni.allegro”. Biuro Podróży Reklamy otrzymało Wyróżnienie w kategorii INSIGHT za kampanię„Charytatywni.allegro – Podziel się tym co masz najlepszego”. Sednem konkursu Innovation Award (dawniej Media Trendy) jest innowacja na płaszczyźnie komunikacji marketingowej i marketingu, rozumiana jako wykorzystanie dokonań rozwoju nauk ścisłych i społecznych, technologii i inżynierii, tak aby w nowy sposób docierać z komunikatem do konsumenta. To użycie nowych lub połączenie znanych już narzędzi w celu stworzenia nowej jakości w komunikacji, produkcie lub usłudze.

Celem kampanii charytatywni.allegro było wprowadzenie na rynek charytatywnej platformy aukcyjnej portalu Allegro, dzięki której możliwe jest zbieranie funduszy na cele charytatywne oraz prowadzenie akcji CSR. Rozwiązaniem agencji była niestandardowa przesyłka składająca się z dwóch kopert: POMAGAM i NIE POMAGAM. Otwarcie przesyłki POMAGAM skutkowało uruchomieniem elektronicznego licznika odmierzającego 72 godziny. Zegara nie dało się zatrzymać. Odbiorca miał 72 godziny, żeby pomóc – uruchomić aukcję charytatywną. Dodatkowo aukcje i zaangażowanie firm było oceniane przez Macieja Budzicha i Natalię Hatalską. Ambasadorami projektu zostały topowe nazwiska sceny charytatywnej w Polsce – Anna Dymna, Ewa Błaszczyk oraz Jurek Owsiak.

Więcej o kampanii: https://biuropodrozyreklamy.com/?portfolio=allegro-charytatywni-allegro-podziel-sie-tym-co-masz-najlepszego/.
Więcej o konkursie: innovationad.pl.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI