AktualnościAktualności / Biuro Podróży Reklamy zadba o obecność marki Beko na Facebooku

  • 516 wyświetleń
  • agd

Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna współpracę z marką BEKO, w zakresie całościowej obsługi obecności marki na Facebooku. Agencja Biuro Podróży Reklamy będzie odpowiadać m.in. za doradztwo w prowadzeniu like page, pozyskiwanie nowych „fanów”, współpracę z innymi like pages, oraz przygotowywanie aplikacji dla użytkowników like page’a BEKO, konkursów oraz kampanii marki BEKO na Facebooku.

Dotychczasowa współpraca z BPR sprawiła, że mamy duże zaufanie do tej agencji, stąd decyzja o powierzeniu właśnie jej tak ważnego obszaru działań. Obecność w social mediach, na czele z portalem Facebook, to od pewnego czasu bardzo ważny element naszej strategii marketingowej, pozwalający wchodzić w bardziej emocjonalny i maksymalnie partnerski, dialog z konsumentami

– mówi Michał Grzeliński, Marketing Director Beko na Polskę, Czechy i Słowację.

Biuro Podróży Reklamy współpracuje z Beko od 2010 roku. Początkowo współpraca obejmowała przede wszystkim działania z obszaru SEM. Na początku b.r. agencja przeprowadziła dla BEKO szeroko zakrojoną akcję promocyjną w oparciu o narzędzia z zakresu marketingu wirusowego i działania w social mediach.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI