AktualnościAktualności / Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna współpracę z marką TET – True English Tea

  • 3595 wyświetleń
  • zakupy

Sun Generation, właściciel marki TET, wybrał agencję Biuro Podróży Reklamy do realizacji kampanii digitalowej w latach 2016 / 2017.

Celem kampanii jest zbudowanie i utrwalenie świadomości marki herbat TET na rynku polskim. Głównym założeniem jest promowanie wysokiej jakości produktów marki związanych z angielską historią i tradycją picia herbaty.

Biuro Podróży Reklamy będzie się zajmowało kompleksową obsługą firmy Sun Generation w zakresie realizacji kampanii promocyjnej TET na lata 2016/2017. W ramach kampanii agencja odpowiedzialna jest za stworzenie strategii reklamowej, wyprodukowanie wizerunkowo-produktowego spotu reklamowego oraz opracowanie graficzne i kontentowe strony internetowej, stworzenie materiałów kreatywnych do emisji w digitalu oraz za realizację konkursu. Zdjęcia do filmu reklamowego odbędą się we wrześniu 2016 w Londynie. Zadaniem Biura Podróży Reklamy jest również współpraca z blogosferą w zakresie działań reklamowych oraz produkcja i dystrybucja w sieci materiałów content marketingowych. Kompetencją agencji jest również założenie i prowadzenie strony marki TET na Facebooku. Biuro Podróży Reklamy odpowiada również za zakup mediów na potrzeby kampanii.

TET
Herbata TET True English Tea – to prawdziwa angielska herbata, stworzona z poszanowaniem angielskiej tradycji picia herbaty. Marka została stworzona przez brytyjską firmę Sun Generation Limited i jest obecna na rynkach wielu krajów, a w Polsce pojawiła się w roku 2013.
Głównym celem marki jest popularyzowanie tradycji angielskiej herbaty na światowym rynku herbat i zaoferowanie konsumentom tylko najlepszych, najwyższej jakości naturalnych mieszanek herbat.
W produkcji swoich wyrobów marka używa wyłącznie herbat ze Sri Lanki, Indii, Kenii i Chin – najbardziej znanych na rynku herbat producentów surowców – mieszanki TET składają się w 100% z naturalnych składników i nie zawierają sztucznych dodatków i aromatów.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI