AktualnościAktualności / Biuro Podróży Reklamy przygotuje kampanię reklamową dla Fyrklövern

  • 2051 wyświetleń
  • e-commerce

Agencja Biuro Podróży Reklamy podjęła współpracę z Fyrklövern. Agencja jest odpowiedzialna za przygotowanie kampanii promującej produkty marki wśród polskich użytkowniczek internetu.

Marka FYRKLÖVERN rozpoczęła swoją działalność w 1974 r. w Malmö i od początku specjalizuje się w sprzedaży produktów najwyższej jakości. Obecnie to jedna z największych firm w branży porcelany, szkła i dekoracji wnętrz w Skandynawii.

Firma specjalizuje się w tworzeniu eleganckich zastaw stołowych, szkła, sztućców oraz artykułów dekoracji wnętrz – są to artykuły najwyższej jakości, projektowane i produkowane wyłącznie dla Fyrklövern. Marka cieszy się uznaniem tysięcy wiernych Klientów, ceniących jakość, unikalne wzornictwo i ponadczasowe piękno.

Kampania zostanie przeprowadzona podczas sezonu jesiennego w terminie od września do grudnia 2015 i będzie koncentrowała się na zaprezentowaniu pełnej gamy produktów marki. Kampania skierowana będzie przede wszystkim do kobiet dla których ważne jest piękno, funkcjonalność, niepowtarzalne wzornictwo i chwile wspólnie spędzone przy rodzinnym stole.

W kampanii wykorzystane zostaną narzędzia takie jak: SEM – linki sponsorowane, reklama banerowa, remarketing, direct marketing (mailing), reklama w social media (facebook). Jedną z form reklamowych będą również Landing Pages specjalnie dostosowane do konkretnych ofert produktowych.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI