AktualnościAktualności / Biuro Podróży Reklamy przygotuje dla Austria.info kampanię regionu Serfaus-Fiss-Ladis

  • 884 wyświetleń
  • agencja, turystyka

Agencja Biuro Podróży Reklamy podjęła współpracę z Austria.info. Agencja jest odpowiedzialna za przygotowanie kampanii promującej austriacki region turystyczny Serfaus-Fiss-Ladis wśród polskich użytkowników internetu.  Austria.info – oddział Österreich Werbung – działa na rynku polskim od 20 lat (wcześniej pod nazwą Austriacki Ośrodek Informacji Turystycznej) jako agencja zajmująca się promocją Austrii i turystyki tego kraju na terenie Polski. W obecnej kampanii promocyjnej regionu Serfauss-Fiss-Ladis, Biuro Podróży Reklamy zajmie się częścią online’ową. Agencja stworzyła kreacje, zaplanowała również kanały komunikacji digital.

„Region Serfaus-Fiss-Ladis położony jest wśród przepięknych, alpejskich krajobrazów na wysokości 1200-1400 metrów, na płaskowyżu nad tyrolską doliną rzeki Inn. Ponad 2000 godzin nasłonecznienia w roku sprawia, że Serfaus, Fiss i Ladis są najbardziej pogodnymi miejscowościami w Tyrolu. W zimie do dyspozycji jest tutaj codziennie 212 km nartostrad aż do wysokości 2820 m. Pokrywa śnieżna utrzymuje się zawsze do samej wiosny. Zależy nam na tym, żeby polscy narciarze i snowboarderzy mogli dowiedzieć się więcej o tym niezwykłym regionie. Wybraliśmy agencję Biuro Podróży Reklamy ze względu na jej duże doświadczenie, zarówno w obszarze social media marketingu i GDN a także z uwagi na wcześniejszą udaną i efektywną współpracę. Mamy nadzieję, że dzięki odpowiedniej strategii reklamowej i dobrym kreacjom nasza kampania dotrze do rodzin, które mogą być zainteresowane spędzeniem czasu w tym wspaniałym regionie.”

– opowiada Anna Piwnik z agencji Austria.info.

Kampania zostanie przeprowadzona podczas sezonu zimowego listopad 2014 – luty 2015 i będzie koncertowała się na ekspozycji regionu narciarskiego. Skierowana będzie przede wszystkim do rodzin zainteresowanych wypoczynkiem zimowym, połączonym z uprawianiem narciarstwa w Alpach austriackich. W kampanii wykorzystane zostaną narzędzia takie jak: SEM – linki sponsorowane, reklama kontekstowa, reklama banerowa, remarketing, reklama mobilna oraz reklama w serwisie YouTube. Jedną z form reklamowych będzie też spot video Serfaus-Fiss-Ladis Family Surprise, który docelowo znajduje się na oficjalnym kanale Serfaus-Fiss-Ladis Snowfestival – Ski & Win.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI