AktualnościAktualności / Biuro Podróży Reklamy przygotuje dla austria.info kampanię regionu Serfaus-Fiss-Ladis

  • 1516 wyświetleń
  • turystyka

Agencja Biuro Podróży Reklamy po raz 3. podjęła współpracę z austria.info. Agencja jest odpowiedzialna za przygotowanie kampanii promującej austriacki region turystyczny Serfaus-Fiss-Ladis wśród polskich użytkowników internetu.

Narodowe Biuro Promocji Turystyki Austrii austria.info działa na rynku polskim od ponad 20 lat. W obecnej kampanii promocyjnej dla regionu Serfauss-Fiss-Ladis Biuro Podróży Reklamy zajmie się częścią online’ową. Agencja stworzyła kreacje, zaplanowała również kanały komunikacji digital.

Region Serfaus-Fiss-Ladis położony jest w Tyrolu, wśród przepięknych, alpejskich krajobrazów, i należy do najbardziej nasłonecznionych obszarów w Austrii. W zimie do dyspozycji jest tutaj 212 km tras narciarskich sięgających do wysokości 2820 m. Pokrywa śnieżna utrzymuje się tu do późnej wiosny. Oprócz tego, że region posiada doskonałą, supernowoczesną infrastrukturę narciarską, jest też znany jako miejsce idealne do wypoczynku z dziećmi. Bogaty program spędzania wolnego czasu, nieszablonowe atrakcje, liczne udogodnienia i przyjazne nastawienie do rodzin z dziećmi, nawet najmniejszymi, czynią region numerem jeden wśród rodzinnych destynacji narciarskich. Szczególnie mile widziani w regionie są Polacy, dla których region przygotował stronę internetową w j. polskim www.serfaus-fiss-ladis.at/pl

– opowiada Karolina Arendarska

Wybraliśmy agencję Biuro Podróży Reklamy ze względu na jej duże doświadczenie, zarówno w obszarze social media marketingu, jak i GDN, a także z uwagi na wcześniejszą udaną i efektywną współpracę. Mamy nadzieję, że dzięki odpowiedniej strategii reklamowej i dobrym kreacjom nasza kampania precyzyjnie dotrze do grupy docelowej, zwiększając zainteresowanie ofertą regionu

– dodaje Arendarska.

Kampania zostanie przeprowadzona podczas sezonu zimowego w terminie od września do grudnia 2015 i będzie koncentrowała się na ekspozycji regionu narciarskiego. Skierowana będzie przede wszystkim do rodzin zainteresowanych wypoczynkiem zimowym, połączonym z uprawianiem narciarstwa w Alpach austriackich. W kampanii wykorzystane zostaną narzędzia takie jak: SEM – linki sponsorowane, reklama kontekstowa, reklama banerowa, remarketing, reklama mobilna, reklama w social media (facebook) oraz w serwisie YouTube. Jedną z form reklamowych będzie spot video, który docelowo znajduje się na oficjalnym kanale Serfaus-Fiss-Ladis. Ukłonem w stronę polskich gości jest strona internetowa, przygotowana w j. polskim, regularnie aktualizowana i uzupełniana o nowe treści: www.serfaus-fiss-ladis.at/pl. Internauci znajdą tam wiele ciekawych informacji na temat oferty regionu, a także garść praktycznych wskazówek urlopowych.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI