AktualnościAktualności / Biuro Podróży Reklamy przeprowadzi dla Beko kampanię e-marketingową

  • 596 wyświetleń
  • agd, e-commerce

Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy przeprowadzi dla marki Beko akcję promocyjną w oparciu o narzędzia z zakresu marketingu wirusowego i działania w social mediach.

Social media są dla nas coraz ważniejsze w kontaktach z konsumentami i w naszej strategii marketingowej ich znaczenie będzie jeszcze rosło. Korzystając z ich zalet możemy bowiem nawiązać bardziej emocjonalny dialog z naszymi klientami, potencjalnymi klientami, czy „fanami” marki. Na przykład właśnie dostarczając im rozrywki nieco mniej oficjalnymi wersjami naszych spotów reklamowych. A przy okazji wysyłamy w świat komunikat, że nie jesteśmy bezdusznym producentem produktów AGD, a „żywą” marką z własnym charakterem i konkretnymi wartościami za nią stojącymi. Konsumenci to doceniają, czego jednym z objawów jest np. ich żywe zainteresowanie naszym profilem w Facebooku

– mówi Michał Grzeliński, Marketing Director Beko na Polskę, Czechy i Słowację.

Beko video

Celem akcji jest maksymalne spopularyzowanie w sieci niestandardowego spotu reklamowego Beko, który został przygotowany specjalnie na potrzeby internetu w oparciu o spot telewizyjny. Akcja właśnie startuje, potrwa 6 tygodni.

Profesjonalne rozsiewanie wirusowego komunikatu reklamowego w sieci to jeden z elementów, o których nie można zapominać planując kampanię w internecie. Zazwyczaj jest to element tak samo ważny, albo nawet ważniejszy, od samego pomysłu kreatywnego na film wirusowy. Użytkownicy Internetu doceniają dobre filmiki, jednak najpierw muszą one dotrzeć do odpowiednio szerokiej grupy odbiorców, która będzie katalizatorem dla dalszego rozprzestrzeniania się ”wirusa”

– dodaje Robert Sosnowski, Dyrektor Zarządzający agencji Biuro Podróży Reklamy.

Biuro Podróży Reklamy współpracuje z Beko od 2010 roku. Do tej pory współpraca obejmowała przede wszystkim działania z obszaru SEM.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI