AktualnościAktualności / Biuro Podróży Reklamy i Interactive Research Center łączą siły

  • 533 wyświetleń
  • ogłoszenia

Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy oraz firma badawcza Interactive Research Center zawarły porozumienie o strategicznym partnerstwie w obszarze działań marketingowych w social media. Firmy będą wspólnie występować w wybranych przetargach oraz wspólnie obsługiwać bardziej rozbudowane projekty z zakresu social marketingu.

Celem partnerstwa jest poszerzenie oferty obu firm w obszarze social marketingu, wzmocnienie ich o dodatkowe kompetencje i możliwość obsługi bardziej rozbudowanych projektów, a także wspólne uczestnictwo w przetargach największych marketerów.

Będziemy wspólnie tworzyć propozycje dla kampanii marketerów w social mediach. Zamierzamy blisko współpracować m.in. w obszarach takich jak: monitoring social mediów, analiza danych dotyczących zachowań internautów w social mediach, przygotowywanie strategii na potrzeby obecności marek w mediach społecznościowych.

– zapowiada Robert Sosnowski, dyrektor zarządzający agencji Biuro Podróży Reklamy

Biuro Podróży Reklamy specjalizuje się w przygotowywaniu projektów marketingowych „szytych na miarę”, rozliczanych w oparciu o realizację bardzo konkretnych celów biznesowych i wyników, założonych na starcie; a także w stosowaniu miksu internetu z innymi mediami i narzędziami ambientowymi. Główne pola jej działania to m.in.: akcje eventowe i konkursowe w internecie, social media marketing, WoMM i kreacje wirusowe.

Interactive Research Center to agencja zajmująca się tworzeniem i optymalizacją strategii działań PR-owych i marketingowych w social media poprzez analizowanie obecności marek w internecie, ocenę działań konkurencji, budowanie i konsultowanie strategii interaktywnych, a także monitorowanie i ocenę jakości wdrażanych działań. Agencja opracowuje raporty analityczne, tworzy strategie, dostarcza informację i wiedzę niezbędną do wdrażania działań interaktywnych i konsultuje bieżącą pracę swoich klientów.

Tak jak alchemikom przez setki lat nie udało się stworzyć kamienia filozoficznego, tak dziś nikt nie ma recepty na pewny sukces w social media. Jednak można próbować zbliżyć się do „ideału” i maksymalizować prawdopodobieństwo sukcesu. Skuteczne działanie w social media to udany miks: know-how, kreatywnych pomysłów, myślenia strategicznego i implementacji szczegółowych badań. Partnerstwo z IRC ułatwi nam stworzenie właśnie takiego miksu

– mówi Robert Sosnowski.

Uznaliśmy, że kompetencje naszych firm wzajemnie się uzupełniają. Stąd decyzja o strategicznym zbliżeniu i współdziałaniu w ramach rozbudowanych projektów marketingowych. Prawdopodobnie także do niektórych przetargów będziemy stawać wspólnie

– mówi Albert Hupa z IRC.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI