AktualnościAktualności / Biuro Podróży Reklamy dla marki Bondex

  • 1234 wyświetleń
  • diy

W kwietniu 2015 roku Biuro Podróży Reklamy dla marki Bondex – czołowego producenta wysokiej jakości środków do ochrony i dekoracji drewna, rozpoczęło kampanię w digitalu, która potrwa do jesieni bieżącego roku. Zakres realizowanych działań obejmuje dwa duże obszary prac. Pierwszym są działania PR-owe oraz dbanie o reputację marki w internecie. Do zadań agencji należy prowadzenie profilu e-rzecznika, na blogach i w mediach społecznościowych. Prowadzone działania mają charakter edukacyjny, przy jednoczesnym budowaniu pozytywnej relacji ze społecznością.

Drugi obszar dotyczy planowania mediów i realizacji kampanii emisyjnej dla marki Bondex, które obejmuje narzędzia: SEM, Facebook Ads, Google Display Network, reklamę w serwisie YouTube oraz w serwisach VOD. Ze strony klienta za realizację kampanii odpowiada Wojciech Kapelusz, Marketing Online Manager. Po stronie agencji odpowiedzialni za realizację są Maciej Mazur, Project Manager oraz Marcin Kulczycki, Project Manager. Agencja realizowała działania dla marki Bondex w obszarze digital w roku 2014. Współpraca w 2015 jest efektem wygranego przetargu.

Odwiedź stronę: www.bondex.pl.

Bondex, to duńska marka wysokiej jakości środków do ochrony i dekoracji drewna, której historia i tradycja sięga już ponad 80 lat. W trudnym skandynawskim klimacie charakteryzującym się mroźnymi zimami, mgłami, licznymi opadami deszczu oraz dużym stopniem wilgotności sprawdzają się tylko najwyższej jakości środki ochrony drewna – takie, jak produkty marki Bondex. To właśnie nasze, opracowano z najwyższą starannością preparaty służące konserwacji i zabezpieczeniu powierzchni drewnianych są znane i cenione przez skandynawskich fachowców. Marka Bodex dostępna jest także na rynku polskim. Szeroka i ciągle rosnąca, gama produktów obejmuje dużą liczbę impregnatów, lakierobejc, lazurów, lakierów, czy olejów dostosowanych do każdego typu powierzchni drewnianych. Artykuły marki Bondex zapewnią drewnianym meblom, domom oraz elementom wyposażenia ogrodów piękno na długie lata.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI