AktualnościAktualności / Almatur z Marcinem Gortatem dla dzieci żołnierzy

  • 929 wyświetleń
  • dzieci, organizacja, turystyka

Biuro podróży Almatur podjęło współpracę z fundacją Marcina Gortata „MG13. Mierz wysoko”. W ramach współpracy Almatur zdecydował się przekazać 100 miejsc na swoich obozach dzieciom, których ojcowie pełnią służbę wojskową na polskich misjach. Dzieci z tych domów pojadą na obozy sportowe sygnowane przez Marcina Gortata.

Na profilu Almatur został także zorganizowany konkurs z Marcinem Gortatem pt. „Gdzie jest piłka?”. Konkurs polega na prawidłowym wskazaniu, w jakim miejscu znajduje się aktualnie piłka, którą Marcin Gortat ‘zgubił’ na jednym z obozów Almatur. Piłka zakrywa kadr zdjęcia, pokazującego dane miejsce. Co dwa dni pokazywana jest coraz większa powierzchnia zdjęcia, odsłaniająca w ten sposób na koniec każdego tygodnia cały krajobraz.

Konkurs ma cztery rundy, co tydzień ktoś wygrywa. Najszybsi użytkownicy mają szansę wygrać piłki i koszulki z autografem Marcina.

Pomiędzy zadaniami Marcin komentuje także poczynania uczestników konkursu w formie krótkich, zabawnych dymków komiksowych. Pojawiają się także podpowiedzi, co do miejsc, w których znajduje się piłka.

Za pomysł, realizację i przeprowadzenie konkursu odpowiedzialna jest agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy. Konkurs trwa od 14 maja do 11 czerwca. Za jego realizację odpowiada Marcin Kulczycki (Project Manager).

Almatur

Almatur powstał w 1956 r. jako biuro wyspecjalizowane w obsłudze ruchu turystycznego środowiska akademickiego. Do dziś głównymi klientami biura jest młodzież szkolna i studencka, chociaż w ofercie są propozycje dla wszystkich. Biuro propaguje aktywny sposób wypoczynku. Biuro posiada własną infrastrukturę turystyczną: ośrodki wypoczynkowe, autokary oraz doświadczoną kadrę pracowników, pilotów i opiekunów. Lokalne biura znajdują się we wszystkich większych ośrodkach akademickich, oferta dostępna jest także w sieci blisko 1000 agentów na terenie całego kraju. Almatur należy do największych organizacji międzynarodowych działających w branży turystycznej: IATA, FIYTO, ISTC oraz do Polskiej Izby Turystyki i Zrzeszenia Agentów IATA w Polsce.

Fundacja Marcina Gortata „MG13. Mierz wysoko”.

Marcin Gortat otworzył swoją fundację w październiku 2009. Jego celem była i jest pomoc innym młodym ludziom w realizacji własnych marzeń sportowych. Fundacja Marcina Gortata będzie starała się odnaleźć tych młodych i obiecujących zawodników, wesprzeć ich poprzez system stypendialny oraz dzięki współpracy z czołówką kadry szkoleniowej w Europie i USA zaoferować profesjonalne treningi rozwojowe. Fundacja Marcina Gortata MG13 ma również na celu promocję zdrowia i zdrowego trybu życia. Realizuje go poprzez działania w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży, a także poprzez pomoc na rzecz instytucji, takich jak szkoły, domy dziecka, ośrodki opieki czy inne fundacje.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI