AktualnościAktualności / Almatur promuje w Facebooku młodzieżową ofertę obozów

  • 502 wyświetleń
  • dzieci, turystyka

Po wygranym przetargu agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna kilkumiesięczną kampanię marketingową dla firmy Almatur na Facebooku. Akcja potrwa do końca czerwca. Almatur posiada bogatą ofertę wakacyjnych obozów tematycznych skierowaną do dzieci i młodzieży. Celem akcji jest dotarcie z informacją o tej ofercie do szerokiego grona odbiorców w grupie docelowej.

Główne działania prowadzone będą w fanpage’u firmy Almatur na Facebooku. Agencja Biuro Podrózy Reklamy stworzy m.in. aplikację służącą wirusowej promocji oferty Almaturu, oraz przeprowadzi szereg konkursów z wykorzystaniem specjalnie przygotowanych aplikacji konkursowych.

Agencja odpowiada również za reklamę akcji na Facebooku – zapewni emisję reklam i tzw. zdarzeń sponsorowanych oraz postów sponsorowanych.

Facebook jest idealnym miejscem do promocji naszych usług. Nasza młoda grupa docelowa łatwo angażuje się w komunikację na wallu oraz bierze udział w różnych aktywnościach. Mamy dobry plan działań i jestem przekonany, że jeśli prawidłowo zrealizujemy strategię zaproponowaną przez agencję, grono naszych młodych klientów znacznie się powiększy

– mówi Mirosław Sikorski, CEO Almatur.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI