AktualnościAktualności / Agencja Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna współpracę z International Paper

  • 3023 wyświetleń
  • Brak tagów

Światowy lider w branży papieru i opakowań – firma International Paper wybrała agencję Biuro Podróży Reklamy do przeprowadzenia kampanii promocyjnej na kilku rynkach europejskich. Celem kampanii jest promocja aplikacji mobilnej Happy2Print.

Do głównych zadań agencji należy opracowanie konceptu i realizacja spotu produktowo-wizerunkowego do internetu, a także zakup mediów (blogmarketing, ePR) w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Polsce, Hiszpanii, Włoszech oraz w krajach Beneluxu.

Aplikacja Happy2Print jest to bezpłatna aplikacja, umożliwiający za pośrednictwem WiFi, Bluetooth lub przewodu USB, w szybki i łatwy sposób drukowanie dokumentów z urządzeń mobilnych. Dostępna jest na Google+ i Apple Store. Jedynie co trzeba zrobić to: zainstalować aplikację na swoim smartfonie lub tablecie.

Za realizację kampanii po stronie agencji odpowiedzialni są: Robert Sosnowski – Managing Director, Alicja Szewczyk – Project Manager oraz Tomasz Kułakowski – Junior Project Manager.

International Paper jest amerykańskim przedsiębiorstwem z branży tekturowej i papierniczej, działającym w całej Europie, na bliskim wschodzie i w Afryce. W Polsce swoją działalność rozpoczęła w 1992 roku. W obszarze EMEA International Paper jest wiodącym dostawcą wysokogatunkowego papieru biurowego, oferując szeroki wachlarz usług i wartościowych rozwiązań w sektorze opakowań, w tym tektur do opakowań składanych, wykorzystywanych do produkcji ekskluzywnych opakowań oraz opakowań spożywczych, a także do opakowań z tektury falistej dla segmentu rolniczego, przemysłowego i konsumpcyjnego. International Paper jest producentem i dystrybutorem papierów marki HP Everyday Papers na licencji HP Inc.

Agencja Biuro Podróży Reklamy to eksperci w kampaniach łączących social, web, mobile, search marketing, video, content marketing z ambientem technologicznym, marketingiem partyzanckim oraz innymi działaniami niestandardowymi i innowacyjnymi technologiami. Twórcy nowatorskich stron i aplikacji mobilnych. Agencja posiada dwa tytuły agencji roku: Agency of the Year 2014 in Poland – Epica Awards, Agencja Marketingu Zintegrowanego Roku – Impactor (2015) oraz w sumie 27 nagród i wyróżnień brażnowych: Epica Awards, Kreatura, Impactor, Mixx Awards, Webstar Creative, Golden Arrow, Innovation Award, Pióro Roku, Złoty Spinacz, Kampania Społeczna Roku.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI