AktualnościAktualności / Współpraca z Partner of Promotion – projekt dla Samsung

  • 650 wyświetleń
  • e-commerce, elektronika, zdrowie

Realizujemy kampanię online dla eventu offline – Samsung Irena Women’s Run. Kampania ma charakter konkursu – bieg online z uczestnictwem kobiet, bezpośrednio nawiązujący i odzwierciedlający realny event (bieg) organizowany przez Samsung na rzecz walki z rakiem piersi. Agencja Biuro Podróży Reklamy, specjalizująca się w innowacyjnym marketingu internetowym opracowała i zrealizowała ‚Wirtualny Bieg’ na potrzeby promocji eventu Samsung Irena Women’s Run. Impreza pod patronatem znanej polskiej biegaczki Ireny Szewińskiej jest pierwszym i jedynym w Polsce biegiem dla kobiet. Marketingowym wsparciem imprezy jest ‚Wirtualny Bieg’ specjalnie w tym celu zorganizowany i realizowany przez Biuro Podróży Reklamy.

Podstawą ‚Wirtualnego Biegu’ jest marketing wirusowy, który daje uczestniczkom ‚siły’ potrzebne do pokonywania trasy. Każda uczestniczka zapisuje się do internetowego biegu na stronie internetowej www.run.samsung.pl, na której znajduje się mapa prawdziwego biegu, który odbędzie się 26 czerwca. ‚Siły’ do przemieszczania się wzdłuż trasy biegu w internecie każda uczestniczka zdobywa wysyłając maile z informacją o Samsung Irena Women’s Run do kolejnych osób. Każdy mail to 1 metr pokonanej trasy na internetowej mapie. Zwyciężczynią ‚Wirtualnego Biegu’ zostanie kobieta, która wyśle maile do największej liczby osób. Na internetowej trasie biegu widoczne są poszczególne uczestniczki na poszczególnych etapach biegu, jednak żadna z ‚biegnących’ w ‚Wirtualnym Biegu’ kobiet nie widzi ile maili wysłały już inne uczestniczki, co potęguje atmosferę rywalizacji i zachęca do zbierania ‚sił’ poprzez wysyłanie kolejnych maili.

Główną grupą docelową ‚Wirtualnego Biegu’ zorganizowanego przez Biuro Podróży Reklamy są kobiety w wieku 13-45 lat zamieszkałe w Warszawie i jej okolicach. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca w internetowym biegu jest laptop Samsung, model N150-JA01PL, natomiast nagrodami dodatkowymi są: aparat fotograficzny Samsung, model PL100, telefon Samsung, model S3650, dyski zewnętrzne Samsung, model: HX MU 025DC/GG2. Celem organizacji ‚Wirtualnego Biegu’ jest zachęcenie jak największej liczby kobiet do udziału w realnym biegu ulicami Warszawy.

Strona www.Run.Samsung.pl oraz ‚Wirtualny Bieg’ jest reklamowana miksem marketingowym w internecie: reklamą w serwisach społecznościowych (m.in. szafa.pl. fotka.pl, facebook.com), bannerami reklamowymi w serwisach dla biegaczy (m.in. bieganie.pl, maratonypolskie.pl, run-log.com, www.klubbiegacza.pl, www.runners-world.pl, www.psb-biegi.com.pl, ) oraz linkami sponsorowanymi w Google i AdKontekst. Dodatkowo agencja animuje profile Samsung Irena Women’s Run w serwisach społecznościowych: facebook.com, blip.pl, flaker.pl, fotka.pl, grono.net, twitter.com.

Więcej o akcji na www.Run.Samsung.pl

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI