AktualnościAktualności / Video referencje od Prezesa IAB Polska dla Biura Podróży Reklamy

  • 1313 wyświetleń
  • agencja, ogłoszenia

Współpracę z IAB Polska rozpoczęliśmy w 2013 roku. Jest ona realizowana w zakresie usług kreatywnych, programistycznych i administracji bazami danych, w ramach stałej obsługi stron należących do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Przygotowaliśmy dla IAB nowy serwis internetowy www.iabpolska.pl , stworzyliśmy i rozwinęliśmy blog dla branży interaktywnej www.iablko.pl , obsługujemy wszystkie strony związane z IAB Polska, m.in.

www.iablko.pl
www.mixx-awards.pl
www.forumiab.pl
www.bezpieczneinterneciaki.pl
www.iabcreativeshowcase.pl
www.wszystkoociasteczkach.pl
www.komentujnieobrazaj.pl
www.ogladaj-legalne.pl 

Wspieramy również IAB w działaniach marketingowych online.

Oto video referencje od Prezesa IAB Polska – Włodzimierza Szmidta, uzyskane przez nas po ponad rocznej współpracy na rzecz Związku, który zrzesza najlepsze agencje digitalowe w Polsce. Ile agencji w Polsce może pochwalić się czymś takim? 😉

Gorąco polecamy Biuro Podróży Reklamy każdemu, zwłaszcza firmom, które potrzebują dobrego zaplecza w obszarze strategicznym, koncepcyjnym, kreatywnym.

– mówi Włodzimierz Schmidt, Prezes Zarządu IAB Polska.

O IAB Polska:
IAB istnieje na polskim rynku interaktywnym, technologicznym i reklamowym od 2000 roku. Od 2007 roku działa jako Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Wśród członków Związku znajdują się m.in. największe portale internetowe, sieci reklamowe, domy mediowe i agencje interaktywne. Jednym z ważniejszych zadań stowarzyszenia jest szeroko pojęta edukacja rynku w zakresie metod wykorzystania Internetu. IAB Polska ma za zadanie informować o jego potencjale reklamowym, pokazywać skuteczne rozwiązania, tworzyć i prezentować standardy jakościowe, uświadamiać klientom, czego powinni oczekiwać od tego medium i od rynku usług internetowych oraz jakie wymagania powinni stawiać agencjom, świadczącym te usługi. Działania stowarzyszenia mają tworzyć forum prezentacji najnowszych światowych publikacji, dotyczących efektywnego wykorzystania Internetu.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI