AktualnościAktualności / Rozpoczynamy współpracę ze Star Technology

  • 515 wyświetleń
  • software

Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna współpracę z firmą Star Technology. Współpraca ma charakter bezterminowy. Start Technology to firma informatyczna, specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania i rozwiązań informatycznych wspomagających funkcjonowanie firm z segmentu MŚP w zakresie zarządzania personelem, procesami sprzedaży i logistyki oraz komunikacji.

Pierwsze projekty wykonywane przez Biuro Podróży Reklamy dla Star Technology to stworzenie ulotki – folderu reklamowego firmy oraz działania marketingowe towarzyszące wdrożeniu aplikacji ISL Online, usprawniającej komunikację wewnętrzną i pracę grupową MŚP. Kilkustronicowy folder stworzony na potrzeby przedstawicieli handlowych Star Technology, prezentuje w przewrotny i dowcipny sposób zalety pakietu programów o nazwie ISL Online.

Drugi projekt inicjujący współpracę obu firm, to usługa eTransfer oferowana przez Star Technology. Pozwala na rozszerzenie funkcjonalności Outlooka i umożliwi nabywcom wygodną pracę w grupach, współdzielenie maili, łatwy dostęp do załączników, kontaktów, etc. Do Biura Podróży Reklamy należało m.in. współtworzenie koncepcji strategii wdrożenia produktu oraz stworzenie jej identyfikacji wizualnej, zawartości merytorycznej i nazewnictwa.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI