AktualnościAktualności / Rozpoczynamy współpracę z Ventures Hub

  • 631 wyświetleń
  • e-commerce, finanse, organizacja

Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna współpracę z Ventures Hub. Zakres współpracy obejmie działania z zakresu SEO i SEM (pozycjonowanie w wyszukiwarkach / marketing w wyszukiwarkach). Zakres współpracy obejmie działania z zakresu SEO i SEM (pozycjonowanie w wyszukiwarkach / marketing w wyszukiwarkach).

Wybraliśmy ofertę Biura Podróży Reklamy, ponieważ nie tylko była atrakcyjna cenowo, ale także oferowała pewne ciekawe wartości dodane, wyróżniające ją spośród innych

– mówi Jarosław Obara, dyrektor zarządzający Ventures Hub.

Ventures Hub Sp. z o.o. (www.ventureshub.pl) to inkubator przedsiębiorczości, oferuje finansowanie projektów w kwotach do 200 tys. euro, oraz pomoc merytoryczną, obejmującą doradztwo w zakresie zarządzania i zakładania przedsiębiorstw, w zakresie technologii i jej transferu do biznesu oraz w zakresie marketingu i sprzedaży usług i produktów IT / Internetu. Do dyspozycji realizującego projekt jest także infrastruktura technologiczna i biurowa inkubatora, w tym obsługa sekretariatu. Właścicielem Ventures Hub jest, fundusz seed capital IQ Partners SA, notowany na New Connect.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI