AktualnościAktualności / Internauci powalczą o metamorfozę w konkursie Dekoral Fashion

  • 718 wyświetleń
  • diy

W ramach ogólnopolskiej kampanii Kolorowa Polska, marka Dekoral Fashion bada preferencje kolorystyczne Polaków. Działania realizowane od kwietnia br. obejmują narzędzie online, PR i ambientowe i TV. Kolejnym etapem kampanii jest konkurs Metamorfozy, którego ambasadorami są Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Nagrodą jest metamorfoza zwycięzcy i jego lokalu pod okiem ekspertów. Za strategię, kreację i zakup mediów do kampanii odpowiada agencja Biuro Podróży Reklamy.

Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszych kompozycji stworzonych przez Internautów. Jego główną ideą jest nakłonienie do zabawy kolorami i pomysłowego przedstawienia swoich preferencji kolorystycznych.

Zadanie polega na wykonaniu fotografii własnej osoby, a następnie, za pomocą aplikacji dostępnej na www.kolorowapolska.pl/metamorfozy, skomponowaniu zdjęcia z wybraną przez siebie aranżacją wnętrza.

Wybór zwycięzcy podzielono pomiędzy Internautów a profesjonalne jury.

W pierwszym etapie, trzydzieści najlepszych prac wybiorą użytkownicy. Następnie z tej puli jury w składzie min.: Karlina Malinowska, Olivier Janiak, architekt Kamdi Sosnowska i stylistka Jola Stefańska wskażą najlepsze zgłoszenie.

Nagrodą w konkursie jest metamorfoza wizualna zwycięzcy oraz jego lokalu, przeprowadzona pod okiem ekspertów.

Ambasadorami konkursu są modelka Karolina Malinowska i Olivier Janiak.

Konkurs potrwa do 8 sierpnia 2014 roku.

W ramach niekonwencjonalnej kampanii Kolorowa Polska badane są ulubione barwy Polaków m.in. w kontekście wieku, płci oraz miejsca zamieszkania. Biuro Podróży Reklamy prowadzi badania za pomocą Internetu oraz sond przeprowadzonych na ulicach wybranych polskich miast. Dane gromadzone w trakcie akcji są automatycznie aktualizowane na stronie www.KolorowaPolska.pl, w formie infografik i podsumowań.

W ramach kampanii, agencja opracowała i emitowała ponad 3 700 kolorowych bannerów w systemie reklamowym. Ponadto, w Warszawie i Wrocławiu pojawił się świetlny kubik. Instalacja rozpoznawała myśli i uczucia badanych osób na podstawie fal EEG mózgu.

Kampania Kolorowa Polska potrwa do końca 2014 r.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI