AktualnościAktualności / City Index i Wygodnie.pl nowymi klientami BPR

  • 526 wyświetleń
  • e-commerce, finanse, ubezpieczenia

Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna współpracę z firmą inwestycyjną City Index i portalem ubezpieczeniowym Wygodnie.pl. Dla City Index będzie długofalowo przygotowywać kreacje do kampanii internetowych, dla Wygodnie.pl przeprowadzi rebranding. Obydwaj nowi klienci zostali przez agencję pozyskani w wyniku wygranych przetargów

City Index jest międzynarodową firmą inwestycyjną, działającą od 1983 roku. W Polsce działa od 2008 roku ułatwiając inwestowanie setkom tysięcy inwestorów indywidualnych. Do zadań agencji Biuro Podróży Reklamy będzie należało przygotowywanie linii bannerowych na potrzeby działań promocyjnych w sieci. Nowe linie będą przygotowywane cyklicznie co kilka tygodni.

Natomiast dla Wygodnie.pl, agencja zajmie się rebrandingiem marki – stworzy nowe logo, nowy layout strony internetowej i materiałów korporacyjnych oraz nowego brand hero. Wygodnie.pl jest internetowym serwisem ubezpieczeniowym, który pozwala na porównywania ofert różnych ubezpieczycieli. Serwis posiada w ofercie ubezpieczenia kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych, obejmujące ubezpieczenia nieruchomości, samochodu, życia i zdrowia.

Tags
PORTFOLIO
NASI KLIENCI